This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/culemborg/huis-duizendblad-22/43350495/

Description
Op een prachtige locatie, aan de rand van de stad en met volop parkeergelegenheid voor de deur, staat deze verrassend ruime en sfeervolle woning. Hier woon je in alle rust, met een vrij en weids uitzicht, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn. Een plek waar thuiskomen elke dag weer voelt als een klein geluksmoment.
De woning, gebouwd in 1985, heeft vier slaapkamers en een luxe badkamer. De indeling is doordacht en praktisch, met volop ruimte voor het hele gezin.
Bij binnenkomst tref je de hal met meterkast en een nette, betegelde toiletruimte voorzien van toilet en fonteintje. De semi-open keuken is uitgevoerd met een inbouwkeuken en is compleet uitgerust met een afzuigkap, gaskookplaat, oven, vaatwasmachine en koelkast – een fijne plek om uitgebreid te koken en gezellig samen te zijn.
De tuingerichte living is heerlijk licht en voorzien van een keurige laminaatvloer. Dankzij de praktische provisiekast en de directe toegang tot de aangebouwde bijkeuken is er bovendien volop bergruimte. De bijkeuken zorgt voor extra comfort en functionaliteit in het dagelijks gebruik.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, stuk voor stuk prettig van formaat en multifunctioneel in te richten. De luxe badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, tweede toilet en een wastafel met stijlvol meubel – een comfortabele en verzorgde ruimte om de dag ontspannen te beginnen of af te sluiten.
De tweede verdieping beschikt over een ruime zolderverdieping met de vierde slaapkamer. Deze ruimte is ideaal als extra slaap-, werk- of hobbykamer. Tevens bevinden zich hier de aansluitingen voor de wasapparatuur.
De verzorgde achtertuin, gelegen op het zuidoosten, is grotendeels bestraat en biedt volop privacy. Door de gunstige zonligging geniet je hier van ’s ochtends tot in de middag van de zon. Daarnaast beschikt de tuin over een vrijstaande stenen berging en een praktische achterom.
Nagenoeg alle kozijnen zijn vernieuwd en uitgevoerd in kunststof met triple glas, wat bijdraagt aan comfort en isolatie. Een woning met een solide basis, veel ruimte en comfort op een uitstekende locatie.
Een heerlijk huis op een fantastische plek – klaar voor nieuwe bewoners die hier hun eigen thuis van willen maken.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,761
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1985
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 113 m²
- External storage space
- 6 m²
- Plot size
- 141 m²
- Volume in cubic meters
- 350 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, partly double glazed and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit Proline (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- CULEMBORG K 2078
- Cadastral map
- Area
- 141 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 55 m² (11.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda