This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/de-lutte/huis-rosmolen-13/43941522/

Description
Zó, wat een plek | Welkom bij Rosmolen 13 in De Lutte, waar de natuur je omarmt en het gevoel van ruimte en rust je elke dag verwelkomt. Een plek die je meteen doet beseffen dat je hier waarschijnlijk nooit meer weg wilt. Geen gedoe met klussen, maar gewoon instappen en genieten van alles wat dit huis te bieden heeft. Welkom thuis!
Groen is de kleur | De Lutte is dé plek voor wie van groen houdt. Hier wonen betekent genieten van de natuur, met het prachtige Arboretum en het betoverende Lutterzand letterlijk om de hoek. Hier wandel je door uitgestrekte bossen en langs schilderachtige heidevelden. De gezellige dorpskern van De Lutte is binnen fietsbereik en bij de lokale hotspots kun je terecht voor een hapje of een drankje. Bruisend Oldenzaal is dichtbij en binnen no-time ben je onderweg op de A1.
Aankomst in stijl | Je rijdt de oprit op en komt aan bij dit prachtige huis, die met haar statige architectuur en romantische uitstraling meteen indruk maakt. Niet één, maar twéé carports waardoor je beide de auto perfect kunt herbergen. Deze sluiten qua look naadloos aan bij de overkapping in de tuin, een verrassing die je straks zult ontdekken waardoor het plaatje compleet is.
Imposante entree | De charmante voordeur, in het midden van de elegante gevel, opent zich naar de riante hal. Na het passeren van de trapopgang en het toilet kom je in de sfeervolle leefruimte, waar alles samenkomt voor het ultieme wooncomfort.
Genieten | De living is een stijlvolle ruimte waarbij de beige natuurstenen vloer met verwarming, sierlijsten en roedes in de ramen perfect passen bij de landelijke uitstraling en het geheel van deze woning. De keuze is reuze, ga je voor sfeervol loungen bij de open haard, de klanken van de piano de ruimte laat vullen, gezellig tafelen aan de grote eettafel of ontspannen voor de tv. Door deze slimme indeling wordt de living perfect benut en dat maakt deze ruimte zó leuk. De openslaande deuren naar de tuin zorgen voor een verfijnde overgang naar buiten, waardoor je optimaal kunt genieten van de buitenlucht.
Droomkeuken | Deze keuken uit het jaar 2021 is een genot voor de koks onder ons. Het natuurstenen werkblad en de hoogwaardige inbouwapparatuur – waaronder dit unieke fornuis met extra grote inductie kookplaat én drie ovens – maken deze ruimte tot een culinair paradijs. Het is een plek waar je tijdens het koken kunt genieten van het uitzicht over zowel de voor- als zijtuin en tegelijkertijd een flesje popt uit je eigen wijncollectie. Eveneens is deze ruimte voorzien van vloerverwarming. Aangrenzend vind je de praktische bijkeuken, die in dezelfde stijl is afgewerkt en voorzien van een plek voor je wasmachine. Volop opbergruimte en tot in de puntjes afgewerkt.
De eerste verdieping | Hier vind je maar liefst drie slaapkamers. De grootste slaapkamer is uitgerust met een handige walk-in closet en heeft directe toegang tot de luxe badkamer, die is voorzien van een ligbad en wastafel. Bovendien biedt deze kamer toegang tot het kantoor aan huis, ideaal voor werken in alle rust. De ruime overloop wordt eveneens gekarakteriseerd door de ronde dakkapellen, die niet alleen voor extra charme zorgen, maar ook voor veel natuurlijk binnenstromend licht. Aangrenzend zijn de twee extra slaapkamers, evenals de tweede badkamer met inloopdouche. Beide badkamers zijn voorzien van vloerverwarming.
De tuin | Als een waar paradijs! Omgeven door groen, biedt de tuin volop privacy. Maar wat het echt bijzonder maakt, is de prachtige overkapping met toegang tot de schuur. Dit is de perfecte plek voor gezellige avonden met vrienden of familie, een BBQ of gewoon om te genieten van de rust om je heen. Met de sfeervolle verlichting is dit de ideale plek om tot in de late uurtjes buiten te zitten.
Dit is jouw kans om te wonen in een huis dat het allemaal heeft: comfort, ruimte, en een omgeving waar je écht kunt ontspannen. Rosmolen 13 in De Lutte is meer dan een woning, het is een plek om te genieten van het leven. Kom snel een kijkje nemen en laat je verrassen!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 585,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,270
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2001
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 137 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 20 m²
- Plot size
- 543 m²
- Volume in cubic meters
- 550 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath, underfloor heating, 2 sinks, walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a loft
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, fireplace and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Vaillant HR combiketel (gas-fired combination boiler from 2017, in ownership)
Cadastral data
- LOSSER G 3053
- Cadastral map
- Area
- 543 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden, surrounded by garden, front garden, side garden and sun terrace
- Back garden
- 95 m² (7.50 metre deep and 13.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 26
© 2001-2025 funda

























