Description
In een rustige, groene straat in ’s-Hertogenbosch staat deze vrijstaande bungalow welke verrassend veel ruimte en comfort biedt. Alles bevindt zich op de begane grond, waardoor de woning levensloopbestendig en praktisch in gebruik is. De lichte woonkamer met dubbele deuren naar de tuin vormt het hart van het huis, terwijl de keuken uitzicht biedt op het groen. Je beschikt hier over een fijne master bedroom met en suite badkamer en een inbouwkast. Verderop in het huis vind je nog twee slaapkamers en een badkamer. Een praktische bijkeuken, een oprit met carport en airconditioning maken het plaatje compleet.
De tuin is een plek om echt van te genieten. De overkapping nodigt uit tot lange avonden buiten, terwijl de vijver zorgt voor een rustgevende sfeer. Dankzij de verschillende bergingen is er voor al je spullen voldoende ruimte en wat dacht je van het tuinhuis? Dit is perfect in te richten als bijvoorbeeld kantoor of hobbyruimte.
De ligging maakt het wonen hier extra aantrekkelijk: vlak bij het Beatrixpark voor een wandeling, winkelcentrum de Helftheuvel voor de dagelijkse boodschappen en met de auto ben je in een paar minuten op de A59 of in het bruisende centrum van ’s-Hertogenbosch. Een fijne combinatie van rust, natuur en alle voorzieningen binnen handbereik.
Belangrijk om te weten:
- Vrijstaande bungalow in een rustige straat in ’s-Hertogenbosch;
- Levensloopbestendig, alles op de begane grond;
- Voorzien van airconditioning;
- Keuken met zicht naar buiten;
- Open en lichte woonkamer met dubbele deuren naar de tuin;
- Bijkeuken met eveneens toegang tot de tuin en aansluitingen voor de wasapparatuur;
- Drie slaapkamers en twee badkamers;
- Master bedroom met en suite badkamer en inbouwkast;
- Fijne tuin met overkapping en een vijver;
- Tuinhuis, ideaal als kantoor of hobbyruimte bijvoorbeeld;
- Veel bergruimte dankzij meerdere bergingen;
- Oprit met carport;
- Vlak bij het Beatrixpark, winkelcentrum de Helftheuvel en uitvalswegen;
- Aanvaarding in overleg.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 665,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,318
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1972
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 154 m²
- Other space inside the building
- 4 m²
- Exterior space attached to the building
- 11 m²
- External storage space
- 27 m²
- Plot size
- 678 m²
- Volume in cubic meters
- 521 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, washstand, shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning, outdoor awning, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler and gas heater
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Vaillant eco tec plus (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- 'S-HERTOGENBOSCH K 2569
- Cadastral map
- Area
- 678 m²
- Back garden
- 139 m² (10.20 metre deep and 14.85 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda