
Description
NIEUW TE KOOP!!!
Marina-Park 418 te Den Helder
Prima appartement in de Boatex!
Dit leuke appartement ligt op de eerste verdieping en heeft zowel een balkon als een serre. Recent is er nog gestuukt, waardoor de wanden een goede basis vormen om naar eigen smaak af te werken. Ook is er een nieuw laminaat gelegd, dat de woonruimte een warme uitstraling geeft. De open keuken bestaat uit twee rechte opstellingen en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hier bevindt zich ook de CV-ketel.
Er zijn twee slaapkamers van goed formaat, groot genoeg voor een tweepersoonsbed en kledingkast. Het sanitair bestaat uit een toilet in de hal en een badkamer met wastafel, douchecabine en de aansluitingen voor het witgoed.
Vanuit de woonkamer is zowel de serre als het balkon op het zuidwesten bereikbaar. Twee fijne plekken om van de zon en de omgeving te genieten.
--------
De Marina-Park 418 te Den Helder wordt u aangeboden met een richtprijs van € 215.000 K.K. U kunt zich vanaf heden aanmelden voor een bezichtiging. Bezichtigingen worden ingepland op volgorde van binnenkomst.
--------
De appartementen van het Marina-park zijn gelegen in de waterrijke wijk de Boatex. Hier vind je een grote diversiteit aan eigendomswoningen en appartementen. Veel van de bewoners delen dezelfde passie; het water. Met regelmaat horen wij dan ook van de bewoners, maar ook geïnteresseerden van buiten de stad dat hier in de Boatex echt een vakantiegevoel heerst. Op korte afstand van het appartement is woonboulevard het Ravelijncenter gelegen. Ook winkelcentrum Schooten Plaza, met tal van supermarkten en verswinkels, en het stadscentrum, alsmede de haven, kade en Willemsoord liggen op enkele fietsminuten afstand.
INDELING:
entree appartementencomplex, centrale hal met brievenbussen en trappenhuis.
Entree appartement, hal met toilet en meterkast, vervolgens toegang tot de woonkamer met open keuken en toegang tot het balkon en de serre.
Terug via de hal zijn de twee slaapkamers en de badkamer te bereiken.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 215,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,829
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 190.01 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1981
- Type of roof
- Combination roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 230 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2021, in ownership)
Cadastral data
- DEN HELDER K 687
- Cadastral map
- Ownership situation
- Long-term lease
- Fees
- € 109.78 per year
- DEN HELDER K 687
- Cadastral map
- Ownership situation
- Long-term lease
- Fees
- € 109.78 per year
Exterior space
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 7 m² (3.75 metre deep and 1.95 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 190.01 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda