This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/deurne/huis-berkenstraat-7/43159836/

Description
HELE RUIME TOPWONING MET GROTE GARAGE OP EEN PERCEEL VAN MAAR LIEFST 505 M²!
Berkenstraat 7 ligt op een toplocatie. Op korte afstand van (winkel)voorzieningen, NS-station, scholen en snelweg. De woning heeft o.a. een grote woonkamer met open woonkeuken en schuifpui, drie ruime slaapkamers en een walking-closet, badkamer met ligbad, een grote zolderkamer en een vrijstaande garage met elektrische roldeur en bergzolder.
Zonnepanelen zorgen voor een lage energierekening.
Kom kijken en laat je overtuigen van het woongenot in deze woning!
VERKOPER VERTELT: "Ons huis straalt warmte en comfort uit, waardoor je je direct thuis voelt. De open keuken met woonkamer, de ruime tuin, hobby garage en de rustige ligging maken het een ideale plek om te wonen en te genieten".
DOOR DE WONING | WELKOM
Vanaf de verharde oprit met plaats voor meerdere auto's kom je binnen in de verzorgde entree. Hier is de meterkast en het betegelde toilet.
WOONKAMER
Grote open woonkamer!
Op de vloer ligt een mooie houten vloer (met vloerverwarming) en de wanden zijn afgewerkt met stucwerk. Een groot raam aan de voorkant zorgt voor een mooie en fijne lichtinval in de woonkamer. In de woonkamer is genoeg ruimte voor een grote zithoek aan de voorkant en eethoek.
Achterin gaat de woonkamer over in de woonkeuken met schuifpui naar de tuin.
WOONKEUKEN
Achterin is een grote woonkeuken gemaakt over de hele breedte van de woning.
Het keukengedeelte is voorzien van een L-vormig keukenblok en kookeiland. Hiermee is er veel werkruimte op het grote aanrecht gerealiseerd.
In de keuken is diverse inbouwapparatuur verwerkt, zoals een inductie kookplaat, vaatwasser, koelkast en oven.
Via de schuifpui heb je een mooie verbinding naar je eigen terras, aansluitend aan de woning.
DOOR DE WONING | EERSTE VERDIEPING
Aansluitend aan de overloop zijn er drie ruime slaapkamers, kleedkamer, het toilet en de badkamer met ligbad.
SLAAPKAMERS
Alle drie de slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en afgewerkt met gestucte wanden.
-> Slaapkamer 1 (achterkant): ca. 14,5 m²
-> Slaapkamer 2 (rechtsvoor): ca. 15,5 m²
-> Slaapkamer 3 (linksvoor): ca. 9,7 m²
KLEEDKAMER (Walk in closet)
Tussen slaapkamer 1 en 2 is een kleedkamer gemaakt van ca. 6,7 m². Hier zijn ook de aansluitingen voor de wasapparatuur.
BADKAMER
Aan de achterkant ligt de ruime en complete badkamer. De vloer en wanden zijn betegeld en de badkamer is voorzien van vloerverwarming. Naast een modern ligbad, is de badkamer uitgerust met een grote inloopdouche en twee wastafels.
In speelse nisjes is ruimte voor de shampoo, crèmes en handdoeken.
TOILET
Los van de badkamer is er op de eerste verdieping een toilet. Dit is in dezelfde stijl als de badkamer betegeld en voorzien van een fonteintje.
DOOR DE WONING | TWEEDE VERDIEPING
Met de vaste trap kom je op de tweede verdieping. Dit is een grote open zolderkamer die o.a. als werkkamer, slaapkamer of hobbyruimte gebruikt kan worden.
In een hoek is de CV-ketel opgesteld en hangt de omvormer voor de zonnepanelen. Beide zijn netjes weggewerkt in een kast.
DOOR DE TUIN
Door het grote perceel van maar liefst 505 m² is er zowel voor als achter de woning een prima tuin.
Voor de woning is de tuin verzorgd aangelegd met vaste beplanting en een verharde oprit naar de garage en voordeur. Op de oprit is plaats voor meerdere auto's.
De achtertuin is heerlijk ruim en geheel omsloten. Vanaf de woning is de tuin opgebouwd uit verharde terrassen, gazon en kunstgras en vaste planten. In de tuin houd een robotmaaier het gras kort en strak en er is een sproei-installatie die aangesloten is op het leidingwater.
Achterin is een overdekt terras met daarbij een berging.
Aan de linkerkant, aansluitend aan de oprit, is een grote gemetselde garage met aansluitende berging.
GARAGE en BERGING
Grote nette garage. Op verschillende manieren te gebruiken. De garage is toegankelijk via een grote, elektrische roldeur en een loopdeur naar de tuin. In de garage is water en elektriciteit aangelegd en lekker comfortabel met de aanwezige vloerverwarming. Achter de garage is nog een nette, ruime berging waar de fietsen of het tuingereedschap gestald kunnen worden.
De afvoer in de garage is aangesloten op het riool.
Boven de garage en berging is een grote bergzolder. Ideaal als bergruimte.
DOOR DE OMGEVING
Berkenstraat 7 ligt op een rustige locatie in de Sint Jozefparochie. De omgeving is ruimtelijk opgezet met grote percelen. Binnen 5 minuten wandel je naar het NS-station of diverse (winkel)voorzieningen. In de wijk ligt een basisschool en ook de middelbare scholen zitten in deze wijk, op korte afstand. Met de auto rijd je in ca. 5 minuten de snelweg op richting Venlo of Eindhoven.
Deurne is een actief dorp met een hoog voorzieningenniveau en NS-station. Vanuit Deurne reis je eenvoudig en snel met de trein door heel Nederland. Naast meerdere basisscholen zijn er ook middelbare scholen op diverse niveaus. Rondom Deurne liggen verschillende natuurgebieden waar je heerlijk kunt wandelen en kunt recreëren.'
ALGEMENE GEGEVENS
Bouwjaar: ca. 2016
Woonoppervlakte: ca. 164 m²
Inhoud: ca. 580 m³
Garage en berging: ca. 39 m²
Perceel: 505 m²
Kozijnen: Hout
Glas: Dubbel
Verwarming: CV-ketel ATAG 2016. Gedeeltelijk vloerverwarming.
Energielabel: A+
Zonnepanelen: 23 stuks
- 15 op de woning
- 8 op de garage ter overname
Moderne woning in een goede staat van onderhoud!
Heb je interesse in deze woning? Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging en laat je verrassen door alles wat deze woning te bieden heeft.
Wil je weten wat de verkoopmogelijkheden van je eigen woning zijn? Neem gerust contact op voor een vrijblijvend verkoopadvies.
Verkoper kan een bankgarantie verlangen ter grootte van 10% van de koopsom.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 629,007 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,835
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2016
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 164 m²
- External storage space
- 47 m²
- Plot size
- 505 m²
- Volume in cubic meters
- 580 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, and bath
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, rolldown shutters, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- ATAG (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- DEURNE N 2715
- Cadastral map
- Area
- 505 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 315 m² (33.42 metre deep and 9.42 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 2 cars
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity and heating
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
Photos 47
© 2001-2026 funda














































