
Description
Aan de Graaf van Burenstraat 25 woon je op een centrale locatie in het historische hart van Deventer. De woning ligt in een sfeervolle straat binnen het beschermd stadsgezicht, op steenworp afstand van zowel de IJssel als het Rijsterborgherpark. Ook het gezellige stadscentrum met winkels, restaurants en terrassen ligt direct om de hoek.
De maisonnette valt op door de klassieke gevel en de hoge ramen. Bijzonder is het niveauverschil tussen de voor- en achterzijde: de woonetage ligt aan de voorzijde op de eerste verdieping en aan de achterzijde op straatniveau.
Via de entree op de benedenverdieping leidt de trap naar de lichte woonetage. De woonkamer en keuken lopen vloeiend in elkaar over en worden subtiel van elkaar gescheiden door de centrale trap, wat zorgt voor een speelse indeling. De houtkachel geeft de ruimte extra warmte en sfeer. De keuken is praktisch ingericht, met voldoende ruimte voor inbouwapparatuur en kastruimte.
Op de tweede verdieping zijn twee slaapkamers aan de voorzijde en een ruime badkamer aan de achterzijde. De badkamer is compleet uitgerust met een ligbad, douche, wastafel en aansluiting voor wasmachine en droger. Op de overloop zijn twee bergkasten aanwezig, waarvan één met de cv-installatie.
De buitenzijde van het pand is in 2025 professioneel geschilderd.
Graaf van Burenstraat 25 biedt een lichte en goed ingedeelde maisonnette met karakteristieke details, gelegen in het centrum van Deventer. Hier woon je rustig, met de IJssel en het Rijsterborgherpark op loopafstand en het stadsleven binnen handbereik.
Bijzonderheden:
- De woning wordt opgeleverd in de huidige staat, volgens het “as-is where-is” principe.
- Het betreft een voormalige huurwoning waarin de verkoper nooit zelf heeft gewoond. Er zijn hierdoor geen informatielijsten beschikbaar.
- De Vereniging van Eigenaars is in oprichting. De beoogde maandelijkse kosten bedragen circa €150,-.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 425,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,381
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Maisonnette (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1891
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 97 m²
- Other space inside the building
- 7 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 399 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Skylight and flue
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler and wood heater
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- DEVENTER E 7416
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda