
Description
Op zoek naar een huis waar je zó in kunt trekken? Dan is deze woning aan de Schermhorst 14 precies wat je zoekt. Het huis is netjes afgewerkt, modern van binnen en buiten en heeft een heerlijke tuin op het zuidwesten. Hier woon je comfortabel, zonder eerst te hoeven klussen.
De ligging
De woning staat in een rustige, groene buurt met volop speelruimte voor kinderen. Winkels, scholen, sportvoorzieningen en openbaar vervoer liggen allemaal dichtbij. Op de fiets ben je zo in het centrum en ook de uitvalswegen richting Arnhem en Enschede zijn goed bereikbaar. Je auto is gemakkelijk in de vele parkeervakken te parkeren.
Indeling
Begane grond
Je komt de woning binnen via de hal, waar zich het toilet en de trapopgang naar boven bevinden. Vanuit de hal loop je door naar de woonkamer. Deze ruimte is licht en prettig ingedeeld, met genoeg plek voor een gezellige zithoek aan de voorzijde en een eethoek bij de keuken. De keuken heeft lichte fronten en is uitgerust met een koelkast, vaatwasser, combimagnetron en gaskookplaat. Terwijl je staat te koken, kijk je zo de achtertuin in. Via de achterdeur stap je de tuin op het zuidwesten in: een fijne plek om te ontspannen en tot in de avond van de zon te genieten.
Eerste verdieping
Vanaf de overloop heb je toegang tot drie slaapkamers. Twee kamers zijn ruim genoeg voor een tweepersoonsbed en kast, de derde is ideaal als kinderkamer, werkkamer of walk-in-closet. De badkamer is modern en praktisch, met een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Alles netjes en fris afgewerkt, zodat je er direct gebruik van kunt maken.
Tweede verdieping
Via de vaste trap kom je op de zolder. Hier vind je de cv-opstelling, de aansluiting voor de wasmachine en een dakraam dat voor daglicht zorgt. De ruimte is keurig afgewerkt met een laminaatvloer en biedt de mogelijkheid om hier een extra slaapkamer te realiseren.
Maten
Los van de circa 104 m2 aan woonoppervlakte beschikt de woning over circa 7 m2 externe bergruimte (buitenberging). De perceeloppervlakte is 125 m2 eigen grond.
Bijzonderheden
- Instapklaar en modern afgewerkt
- De woning is in 2023 geheel voorzien van nieuwe dakpannen
- Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen (m.u.v. voordeur en toiletraam)
- Moderne keuken met inbouwapparatuur
- Badkamer met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet
- Drie slaapkamers en mogelijkheid voor een vierde op zolder
- Zonnige achtertuin op het zuidwesten
- Berging aan de voorzijde met overkapping voor de containers etc.
Of je nu starter bent, een gezin hebt of gewoon een fijn plekje zoekt om neer te strijken: Schermhorst 14 voelt meteen als thuis. Het enige wat je nog hoeft te doen? Verhuizen en genieten! Maak snel een afspraak met Vredegoor Lanting Makelaars en kom zelf ervaren hoe fijn het hier wonen is. De VANAF-prijs is € 295.000,-
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,837
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1976
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Energie Prestatie Advies
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 104 m²
- External storage space
- 7 m²
- Plot size
- 125 m²
- Volume in cubic meters
- 334 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 separate toilets
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Optical fibre and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Tzerra (gas-fired combination boiler from 2016, in ownership)
Cadastral data
- AMBT-DOETINCHEM C 3091
- Cadastral map
- Area
- 125 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (9.50 metre deep and 4.70 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda