
Description
Groot-Giessenhof is een voormalige boerderij die onderdeel is van de oorspronkelijke lintbebouwing aan het de Rijksstraatweg in Duivendrecht. Het oorspronkelijke erf met hoofd- en bijgebouwen is nog herkenbaar. Ooit is deze weg aangelegd door Napoleon als snelle verbinding te hebben vanuit Utrecht naar Amsterdam.
De naam Nieuw-Giessenhof verwijst naar de oorspronkelijke naam van de plek: Groot Giessenhof. Het ontwerp van de nieuwbouw houdt dezelfde indeling van een erf met verschillende in grootte variërende gebouwen. Ook het groene karakter blijft behouden.
Gebouw A, De Boerderij, is het grootste gebouw van het Hofje. In het achterhuis worden 11 koopappartementen gerealiseerd, elk met een slaapkamer, een privé buitenruimte op het zuiden of het oosten en een gezamenlijke fietsenstalling in het gebouw
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 445,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 7,177
- Status
- Sold
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- New property
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 62 m²
- Exterior space attached to the building
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 161 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Not available
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Photos 4
© 2001-2026 funda



