
Description
De rust en ruimte om te kunnen leven en genieten. Dat vind je in deze luxe en royale halfvrijstaande woning aan het water. De woning uit 2015 is van top tot teen verzorgd afgewerkt, comfortabel, energiezuinig en heeft een uitstraling die past bij de woonwensen van dit moment. De mooi aangelegde tuin en de prachtige ligging aan het water met de open vaarverbinding naar de Hoornseplas en het Paterswoldsemeer maken het woongenot compleet!
De woning beschikt over royale vertrekken en een gezellige indeling. In de woonkamer zorgt een grote houtkachel voor een knusse sfeer in de winter. De luxe Bulthaup keuken heeft een tijdloos design en is voorzien van inbouwapparatuur. De leefkeuken heeft een schuifpui naar het grote terras direct achter de woning. De woonkamer geeft toegang tot het terras aan de zijkant van de woning.
Verdeeld over twee woonlagen zijn er maar liefst zes ruime slaapkamers, waarvan één kamer in gebruik is als ruime kleedkamer met kastenwanden. Op zowel de eerste als de tweede verdieping is een moderne badkamer te vinden. Beiden in dezelfde stijl voor rust en eenheid. De masterbedroom op de bovenste verdieping geeft toegang tot een breed balkon op het zuiden.
Rondom de woning is de tuin netjes aangelegd met verschillende terrassen, zitjes en een sfeervolle overkapping. De gevarieerde beplanting zorgt ervoor dat de tuin blijft verrassen en verkoeling biedt op warme dagen. Bij het vlonderterras aan het water is een aanlegmogelijkheid voor je eigen boot aan de breedste vaart van de waterwijk. De vrijstaande berging en grote carport bieden veel praktische ruimte.
Waterwijk Eelderwolde ligt op fietsafstand van Groningen, maar kenmerkt zich voornamelijk door de mooie omgeving met bijzondere natuurgebieden zoals de Onlanden. Deze laatste kunt u lopend bereiken via bruggen over het water. Ook de leuke dorpen Eelde, Paterswolde en Haren zijn goed bereikbaar vanaf de woning. Een fiets- of wandeltochtje is snel gemaakt. Maar de belangrijkste aantrekkingskracht zit toch in het water en de vele ontspannen uurtjes die het brengt!
Ben jij die waterliefhebber die droomt van een eigen aanlegsteiger en voldoet deze ruime woning, met maar liefst zes slaapkamers, aan al jouw woonwensen? Wacht dan niet te lang en maak snel een afspraak met 050Wonen voor een bezichtiging aan het Warmoltseiland 15 in Eelderwolde!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 985,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,782
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2015
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 206 m²
- Exterior space attached to the building
- 35 m²
- External storage space
- 16 m²
- Plot size
- 395 m²
- Volume in cubic meters
- 721 m³
Layout
- Number of rooms
- 7 rooms (6 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 2 separate toilets
- Bathroom facilities
- Double sink, 2 walk-in showers, bath, underfloor heating, 2 washstands, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, optical fibre, mechanical ventilation, flue, sliding door, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler, wood heater and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Prestige (gas-fired combination boiler from 2015, in ownership)
Cadastral data
- EELDE A 3372
- Cadastral map
- Area
- 395 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, along waterway and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Front garden
- 132 m² (11.90 metre deep and 10.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda