This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/emmen/huis-oevermansweg-12/43982365/

Description
In één woord schitterend!
Bij elke ruimte die je binnenstapt waan je je rechtstreeks in een woonmagazine, de combinatie tussen de oude elementen en details en het moderne jasje geven een unieke sfeer en elk hoekje van de woning wordt optimaal benut. Tevens is deze woning voorzien van een slaapkamer en badkamer op de begane grond waardoor deze ook nog eens levensloopbestendig is.
De woning is oorspronkelijk in 1912 gebouwd en de afgelopen jaren met veel zorg en liefde geheel verbouwd tot het unieke object dat het nu is. Aan ruimte geen gebrek op deze kavel van 1130 m2 en met een woonoppervlakte van 176 m2. De locatie is prachtig, te midden van de landerijen en de tuin rondom is keurig aangelegd, biedt volop privacy en is voorzien van diverse zitjes, twee overkappingen, een tuinhuis en volop bergruimte.
Heerlijk vrij en landelijk wonen maar toch op korte afstand van het gezellige centrum van Emmen. Voor de dagelijkse boodschappen is het uitgebreide winkelcentrum van Angelso is zelfs in 10 minuten fietsen bereikbaar.
Indeling
Begane grond:
Ruime hal met vaste trap naar de eerste verdieping, vanuit de hal kom je bij het toilet met fonteintje, de moderne badkamer (2021) met douche en wastafel, de ruime, lichte woonkamer met pelletkachel, zeer royale woonkeuken tevens met pelletkachel, keuken uit 2018 met diverse inbouwapparatuur o.a. combimagnetron en vaatwasser uit 2022, deur naar de ruime tuin rondom. Vanuit de woonkeuken is er tevens toegang tot de bijkeuken en een berging met was-/droog aansluiting. De slaapkamer en ruime inloopkast zijn via de hal toegankelijk.
Eerste verdieping:
Overloop, twee ruime slaapkamers met dakramen. Bergruimte.
Extra informatie:
- de gehele woning is verbouwd en grotendeels geïsoleerd.
- de buitenzijde is geheel opnieuw gestuct en geverfd 2024
- 2019 schuur geplaatst
- 2021 veranda geplaatst
- nieuwe meterkast in 2022
- nieuwe stopcontacten in 2020 T/M 2024
- pellet kachels en elektrische kachels
- voorzien van 12 zonnepanelen
- volledig kunststof kozijnen en HR++ glas
Kortom, dit plaatje klopt helemaal!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 749,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,259
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Converted farmhouse, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1912
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Bouwkundige Keuring
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 176 m²
- External storage space
- 39 m²
- Plot size
- 1,130 m²
- Volume in cubic meters
- 699 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and energy efficient window
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- 2016 (gas-fired combination boiler)
Cadastral data
- EMMEN F 8754
- Cadastral map
- Area
- 1,130 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, rural and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
© 2001-2026 funda