This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/gorredijk/huis-de-vlecke-70/43258124/

Description
Onderhoudsarme, energiezuinige en bijna nieuwe 2/1 kap woning op een aantrekkelijke locatie nabij het park en op loopafstand van het centrum. De woning is gebouwd in 2017 en liep toen voor op het gebied van duurzaamheid. Zo is er een warmtepomp met vloerverwarming op de begane grond en verdieping, liggen er 29 zonnepanelen op het dak en is er een energiezuinige douche. Zeer lage tot geen energielasten dus en ook aan onderhoud hoef je door de kunststof kozijnen en ramen weinig geld uit te geven. Klinkt dit niet als als muziek in de oren?
Indeling:
Begane grond: Voorentree, hal met technische ruimte, toilet voorzien van een wandcloset en fontein, trapopgang, open keuken met moderne keukeninrichting voorzien van inbouwapparatuur, woonkamer met deur naar de tuin.
Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers van circa 6, 11,5 en 14 m2 en een moderne badkamer met dubbele wastafel, 2e toilet en een energiezuinige douche (upfall shower).
Zolderverdieping: Een grote, lichte ruimte met aansluitingen voor het witgoed en mogelijkheid voor een vierde slaapkamer.
Achter de woning staat een houten berging met ruimte voor het stallen van fietsen of het tuingereedschap.
Voor een nog betere beleving verwijzen we naar de plattegronden, de foto’s én de unieke mogelijkheid van een virtuele rondleiding. Deze is zowel via onze website als Funda te bewonderen en geeft u al een prachtig en waarheidsgetrouw beeld. U kunt op een ‘Google-street-view-achtige manier’ door de gehele woning wandelen.
Gorredijk is een gezellig dorp aan de vaart (met sluis in de turfroute). Het dorp heeft alle voorzieningen, zoals meerdere supermarkten, gezellige winkeltjes, grote sportaccommodatie en een groot aantal (sport)verenigingen en meerdere scholen (inclusief voortgezet). De natuurgebieden van Lippenhuizen, Hemrik, Beetsterzwaag, Oldeberkoop, Oudehorne e.d. zijn dichtbij (fietsafstand). Gorredijk is prima bereikbaar door de goede busverbindingen en de ligging nabij de A7.
De eigenaar van de woning heeft niet zelf in de woning gewoond. In de koopovereenkomst zal daarom een zogenaamde
"niet-bewoningsclausule" worden opgenomen.
We nodigen u van harte uit om de woning met eigen ogen te bewonderen. Neem desgewenst uw eigen NVM Makelaar mee!
Bijzonderheden:
• Bouwjaar 2017
• Vloerverwarming begane grond en verdieping
• Zeer goed geïsoleerd en voorzien van een energielabel A++++
• Verwarming en warm water d.m.v. warmtepomp
• Elektra: 11 groepen, 3 aardlekschakelaars
• Ruim perceel van circa 300 m2
• Voorzien van onderhoudsarme kunststof kozijnen en deuren
• In totaal 29 zonnepanelen
• Centrum van het dorp op loopafstand
• Aantrekkelijke woonomgeving nabij de "Groene long" van Gorredijk
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 395,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,347
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2017
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 118 m²
- Other space inside the building
- 8 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 290 m²
- Volume in cubic meters
- 375 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and underfloor heating
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Balanced ventilation system, skylight, passive ventilation system, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Partial floor heating and heat pump
Cadastral data
- GORREDIJK B 4457
- Cadastral map
- Area
- 290 m² (part of parcel)
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 121 m² (11.00 metre deep and 11.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda