
Description
GRANDIOZE LOCATIE + GRENZEND AAN DE BINNENSTAD + GERENOVEERD APPARTEMENT + TWEEDE WOONLAAG + BALKON OP HET ZUIDEN
Dankzij de unieke centrale ligging in combinatie met het prachtige uitzicht staat dit appartement garant voor optimaal woonplezier. Het appartement maakt onderdeel uit van De Brinkflats, in de jaren '80 gerealiseerd naar ontwerp van architect Rem Koolhaas. Beide torens liggen aan een kruispunt van waterwegen. De bewoners maken volop gebruik van de gemeenschappelijke groenstrook aan de kade van het winschoterdiep/eemskanaal.
De Brink 122 ligt aan de zuidkant en biedt uitzicht over de zuidelijke kant van de stad. De woning is recent gerenoveerd en is voorzien van kookeiland met inbouwapparatuur, nieuwe badkamer en er ligt een keurige laminaatvloer. Dankzij de hoekligging en de vele ramen heeft het appartement optimaal lichtinval.
Indeling: entree, lift naar tweede woonlaag, entree appartement, gang met toilet, badkamer, twee slaapkamers woonkamer met open keuken, toegang tot balkon. Op de begane grond is een fietsenberging.
De Vereniging van eigenaren van De Brink is in oprichting, er is een MJOP en een maandelijkse bijdrage van:
Het appartement €213,54 p/m
De berging €8,32 p/m
Tijdens de bezichtiging kunt u informeren naar de eventuele koop van een parkeerplaats bij de woning.
+++Belangrijk om te weten is dat deze woning onderdeel uitmaakt van een complex met meerdere (voormalige) huurwoningen. Dit zorgt voor een gunstige prijs/kwaliteitsverhouding. Er zijn enkele verkoopvoorwaarden van toepassing, waaronder het gebruik van een project notaris. Voor meer informatie over de verkoopvoorwaarden verwijzen wij je naar de verkoopinformatie.+++
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,276
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 221.86 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1988
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 10 m²
- External storage space
- 3 m²
- Volume in cubic meters
- 248 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- GRONINGEN V 11859
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, alongside waterfront, in centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 221.86 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 32
© 2001-2026 funda































