Description
Welkom bij deze verrassend ruime, uitgebouwde en instapklare tussenwoning! Met vier slaapkamers, een royale living van 40 vierkante meter en een fijne achtertuin is dit de ideale gezinswoning waar ruimte, comfort en duurzaamheid samenkomen. De ruime en lichte woonkamer biedt samen met de moderne keuken volop plek voor een gezellige zithoek én een grote eettafel. Dit is dan ook echt het hart van het huis. Dankzij de kunststof kozijnen, de isolatie, de grotendeels HR++ beglazing en de 12 zonnepanelen geniet je hier van uitstekend wooncomfort en lage onderhoudskosten. De badkamer is in 2022 volledig vernieuwd en uitgevoerd in een moderne stijl die helemaal past bij de woonwensen van nu. Met maar liefst twaalf zonnepanelen op het dak is de woning bovendien voorbereid op de toekomst, wat zorgt voor lagere energielasten en een duurzamere leefwijze. Op de eerste verdieping bevinden zich drie comfortabele slaapkamers en de vernieuwde badkamer. De 2e verdieping, bereikbaar via een vaste trap, heeft een grote overloop en een vierde slaapkamer. Buiten vind je een zonnige en besloten achtertuin met een vrijstaande houten berging. De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk met scholen, speeltuinen, winkels en sportverenigingen op korte afstand.
INDELING
Begane grond: Entree met meterkast, toilet en provisiekast, een L-vormige woonkamer van 40 m² met een schuifpui en een halfopen keuken voorzien van inbouwapparatuur, bijkeuken.
1e Verdieping: Overloop, 3 slaapkamers van 11 m², 10 m² en 5 m² en een moderne badkamer met douche, wastafelmeubel en een 2e toilet.
2e Verdieping: Overloop, een 4e slaapkamer van 12 m².
BIJZONDERHEDEN
De moderne keuken is voorzien van een kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast, vriezer en een Quooker.
De Reddingiusweg is een brede straat gelegen in een rustige, kindvriendelijke woonwijk in Hoogkerk. In de directe omgeving is een compleet winkelaanbod, schoolvoorzieningen en diverse sportaccommodaties. De prachtige Ruskeveense plas is op loopafstand gelegen. In 15 minuten ben je met de fiets op het centraal station en binnen 20 minuten fietsen bereik je de binnenstad van Groningen. Verder is de ligging nabij de uitvalswegen A7, A28 en de westelijke ringweg optimaal en maakt het reizen met de auto eenvoudig en efficiënt.
KENMERKEN
• Instapklare tussenwoning
• 4 Slaapkamer
• Woonoppervlakte 101 m²
• Bouwjaar 1965
• Energielabel A
• 12 Zonnepanelen
• Living van 40 m²
• Kunststof kozijnen
• Badkamer in 2022 vernieuwd
• Grotendeels HR++ beglazing
• Deels triple beglazing
• Infrarood paneel
• Perceeloppervlakte 121 m²
• Vrijstaande houten berging
• Kindvriendelijke woonwijk
Laat deze kans niet aan je voorbij gaan en plan vandaag nog een bezichtiging in. Wie weet woon jij binnenkort in deze leuke woning.
Meer zien van dit bijzondere huis? Bekijk dan de website Reddingiusweg79.nl voor alle informatie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 332,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,292
- Year of construction
- 1958
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 101 m²
- External storage space
- 11 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 358 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, double sink, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and electric heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha Avanta CW4 HR (gas-fired combination boiler from 2009, in ownership)
Cadastral data
- HOOGKERK C 1759
- Cadastral map
- Area
- 121 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- HOOGKERK C 1767
- Cadastral map
- Area
- 68 m²
- Back garden
- 26 m² (5.50 metre deep and 5.50 metre wide)
- Public parking
© 2001-2026 funda