Description
Op zoek naar een eigen plekje met een tuin? Op de begane grond ligt dit 2-kamer appartement met gloednieuwe badkamer, vernieuwde separate toiletruimte, parkeerplaats, eigen berging, dubbele beglazing, kunststof kozijnen, tuintje en zeer centraal gelegen.
Wat een fantastische centrale ligging heeft de Larenseweg 157-3! Op korte afstand ligt het NS-station en het centrum van Hilversum (circa 1,2 km). Voor de dagelijkse boodschappen loopt u de deur uit en staat u direct in een grote supermarkt. Het winkelcentrum Seinhorst ligt op 2 minuten lopen en recreëren kunt u in het nabijgelegen Goois natuurreservaat.
De gemakkelijk bereikbare verbinding met de uitvalswegen A1 en A 27 brengt u in korte tijd naar Amsterdam, Utrecht of Amersfoort.
BIJZONDERHEDEN:
- Gelegen op de begane grond met een tuin.
- Gloednieuwe badkamer uit 2026.
- Vernieuwde separate toiletruimte met fontein uit 2026.
- Parkeerplaats op achtergelegen afgesloten parkeerterrein van het complex.
- Eigen berging op de begane grond.
- Volledig voorzien van kunststof kozijnen en kunststof voordeur en dubbel glas.
- VvE bijdrage circa € 125-- per maand.
- Verwarming middels blokverwarming, de voorschotkosten hiervan bedragen circa € 120,-- per maand.
- Electrische boiler in eigendom.
- Actieve en professioneel beheerde VvE.
- Woonoppervlak: circa 59 m².
- Bouwjaar: 1977.
- Energielabel C.
- Niet zelfbewoningsclausule van toepassing.
- Oplevering: in overleg maar kan snel.
INDELING:
ENTREE/BEGANE GROND
Op de begane grond treft u de gezamenlijke entree, brievenbussen en eigen berging. Het appartement heeft een eigen entree. De voordeur van het appartement ligt aan de achterzijde van het appartementencomplex bij het parkeerterrein van de VvE.
HET APPARTEMENT OP DE BEGANE GROND:
Bij binnenkomst tref je een royale hal. Deze hal is dermate ruim dat er gemakkelijke een aantal opbergkasten geplaatst kunnen worden. De hal geeft toegang tot het toilet met fontein, meterkast, slaapkamer met badkamer en woonkamer, open keuken en balkon. De toiletruimte is geheel vernieuwd in februari 2026.
In de royale woonkamer is ook de open keuken met inbouwapparatuur (kookplaat en afzuigkap).
Via de kunststof schuifpui kom je in de zonnige (kleine) tuin gelegen op het oosten.
In de slaapkamer vindt je aansluitend de badkamer. De badkamer is in februari 2026 geheel vernieuwd en is voorzien van een inloopdouche, wastafel met onderkast, designradiator. De ombouw met opstelplaats voor de wasmachine en de elektrische boiler maken de badkamer strak en helemaal af. De elektrische boiler voorziet je van warm water en is in eigendom.
Het hele appartement is voorzien van modern laminaat.
PARKEERTERREIN EN BERGING:
Op de begane grond bevindt zich een eigen berging met elektriciteit.
Parkeren kan op het eigen afgesloten VvE-terrein. Het parkeerterrein ligt direct aan het appartementencomplex.
De servicekosten bedragen circa € 125,-- per maand. Dit is exclusief het voorschot aan de blokverwarming, deze bedraagt circa € 120,-- per maand.
De artist impression foto's zijn voor de beeldvorming.
VRIJSTELLING OVERDRACHTSBELASTING VOOR WONINGKOPERS JONGER DAN 35 JAAR
Vanaf 1 januari 2026 betalen jonge woningkopers (18-35 jaar) geen overdrachtsbelasting bij aankoop van een woning tot € 555.000,--. Kopers van 35 jaar of ouder die in de woning gaan wonen, betalen 2% overdrachtsbelasting. Beleggers betalen 8%. Deze maatregelen zijn bedoeld om starters en doorstromers meer kansen te bieden op de woningmarkt.
Deze informatie is met zorg samengesteld, maar er wordt geen aansprakelijkheid aanvaard voor eventuele onvolledigheden, onjuistheden of andere tekortkomingen, noch voor de gevolgen daarvan. Wij benadrukken dat de koper een wettelijke onderzoeksplicht heeft. Alle opgegeven maten zijn conform NEN 2580 gemeten en zijn indicatief.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 310,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,254
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 125.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1977
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 59 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 216 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 5 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, sliding door, and TV via cable
Cadastral data
- HILVERSUM R 5448
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Sheltered location and in residential district
- Garden
- Back garden
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 125.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda