This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/horn/huis-heer-willemstraat-5/43015165/

Description
Net buiten Roermond, op korte afstand van de Maasplassen, ligt het mooie dorp Horn. Hier staat, in een rustige straat, deze 2-onder-1 kapwoning met een oprit, riante carport en 3 (mogelijk 4) slaapkamers. De woonkamer is aan de achterzijde uitgebouwd en via de grotendeels overdekte achtertuin is de berging/bijkeuken te bereiken. De kunststof kozijnen zijn voorzien van HR-glas en in de woonkamer hangt een airco-unit, net als in de master bedroom. Dit is een fijn huis met potentie, met ruimte voor de auto-/motorliefhebber en de hobbyist.
Horn is een gezellig dorp met een SPAR supermarkt, meerdere horecagelegenheden, een basisschool en een middelbare school voor VMBO, HAVO, Atheneum en Gymnasium. Via de Hornerweg ben je zo in Roermond, ook met de bus, en de Napoleonsweg (N273) zorgt voor een goede verbinding met de A2 (Maastricht-Eindhoven) en de A67/A73 bij Venlo.
Het bouwjaar is 1986, de perceeloppervlakte meet 189 m² en de inhoud bedraagt 371 m³.
Ontvangsthal
Vanaf de openbare weg rij je naar de bijna 4.50 meter brede carport, met genoeg plek voor de auto. De overdekte entree van deze verrassend ruime woning is aan de voorzijde, met een mooie voordeur naar de hal. Hier zijn de meterkast, de toiletruimte met fonteintje en de deur naar de woonkamer.
Woonkamer
Wat opvalt in de woonkamer is de ruimte, mede dankzij de aanbouw aan de achterzijde. Het zitgedeelte is aan de voorzijde en net voor de keuken, aan de linkerzijde, is een portaal met de trap naar de eerste verdieping. Ook een bureau en een grote kast kunnen in de woonkamer staan, terwijl de aanbouw ruimte biedt aan de eettafel.
Keuken
In de halfopen keuken staat een moderne, grijze hoekopstelling met een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en een combi-oven. Voor de vriezer, een tweede koelkast en andere spullen is er een bijkeuken/berging, op een paar stappen van de buitendeur in de keuken.
Verdieping
Vanaf de overloop zijn drie slaapkamers te bereiken, waarvan twee aan de voorzijde. Een van deze kamers is ingericht met een circa 2.80 meter lange kastenwand, perfect voor je zomer- en winterkleding. Naast deze kamer is de master bedroom, en de slaapkamer aan de achterzijde is eveneens groot genoeg voor een tweepersoonsbed.
De badkamer is ingedeeld met een ligbad/douche, een wastafel en hier zijn de aansluitingen voor de wasapparatuur. Verplaats je het witgoed naar een andere ruimte, dan is er genoeg ruimte om een tweede toilet te realiseren.
Zolder
Met een nokhoogte van circa 2.60 meter is de zolder zeer geschikt om een extra slaapkamer te realiseren. Kies je voor een dakraam, een dakkapel of misschien wel voor allebei? Het is mogelijk om een vaste trap te plaatsen, waardoor je de gebruiksoppervlakte wonen kan vergroten.
Tuin
Vanuit de keuken is de grotendeels overdekte tuin te bereiken, gesitueerd op het noordwesten. De hele tuin is ingericht als terras, met een aluminium overkapping aan de rechterzijde en een afdak met dierenverblijf aan de linkerzijde. Ook voor de voortuin, met bestrating en grind, heb je geen groene vingers nodig.
Algemeen
- Kunststof kozijnen met HR-glas en grotendeels rolluiken
- Drie (mogelijk vier) slaapkamers
- Oprit met carport voor de auto, aanhanger en andere voertuigen
- Onderhoudsvrije, grotendeels overdekte achtertuin met achterom
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 297,500 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,420
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, linked semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1986
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Other space inside the building
- 16 m²
- Exterior space attached to the building
- 69 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 189 m²
- Volume in cubic meters
- 371 m³
Layout
- Number of rooms
- 6 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and sink
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, and rolldown shutters
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2016
Cadastral data
- HORN B 4819
- Cadastral map
- Area
- 189 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden and front garden
Storage space
- Shed / storage
- Attached brick storage
Garage
- Type of garage
- Carport and possibility for garage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 25
© 2001-2025 funda
























