This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/huizen/appartement-eek-78/43924977/

Description
Ruim appartement met maar liefst 3 slaapkamers, gelegen op de eerste verdieping met 87 m2 woonoppervlak! In 2023 is er een nieuwe keuken geplaatst voorzien van diverse inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer en vanaf het balkon is er zicht op het park. Het appartementencomplex is voorzien van een lift en bevindt zich op een rustige, centrale locatie nabij uitvalswegen en winkelcentrum Oostermeent.
Indeling:
Via de centrale, afgesloten entree voorzien van lift naar het appartement:
Entree, hal doorgang naar de royale, lichte woonkamer en toegang tot het balkon met uitzicht op het park. Moderne half open keuken, geplaatst in 2023 met diverse inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Verder vanuit de hal bereikbaar; de ruime slaapkamer, separaat toilet, bergkast, tweede slaapkamer, derde grote slaapkamer. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel en aansluiting wasmachine.
Royale, lichte woonkamer en toegang tot het balkon met uitzicht op het park. Moderne half open keuken, geplaatst in 2023 met diverse inbouwapparatuur: inductie kookplaat, afzuigkap, combi-oven/combimagnetron, koelkast, vriezer en vaatwasser.
Het appartement is voorzien van blokverwarming. In de onderbouw bevindt zich de privé berging (4 m2 met dubbele deur) voorzien van elektra.
De servicekosten bedragen € 384,15 per maand (begroting 2025). Voorschot voor de stookkosten bedraagt € 55,- per maand. De VvE bijdrage is bedoeld voor het gezamenlijk onderhoud van het gebouw en de gemeenschappelijke ruimtes. De servicekosten dekken onder andere opstalverzekering, onderhoud van het gebouw, schoonmaak en verlichting van gemeenschappelijke ruimten, reservering voor toekomstig groot onderhoud.
Bij Floberg Makelaardij wordt u altijd begeleid door één van onze volledig gecertificeerde en ervaren Register Makelaars.
Jerome van Bijleveld RM
Coen Steenman RM
Tessa Koeman RM / RT
Zo maken wij het verschil in kwaliteit van dienstverlening.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 375,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,310
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 384.15 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1984
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 87 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 266 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- HUIZEN E 4855
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- HUIZEN E 4855
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 384.15 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 14
© 2001-2026 funda













