
Description
Instapklaar gelijkvloers wonen met blijvend vrij uitzicht
Wat een heerlijke woning mogen wij u aanbieden! Deze levensloopbestendige semi-bungalow ligt op een prachtige plek in het geliefde dorp Kerk-Avezaath. Oorspronkelijk gebouwd in 1970, maar in 2019 volledig gemoderniseerd én uitgebouwd. Het resultaat? Een comfortabele, stijlvolle woning met drie slaapkamers, een luxe keuken en fraai sanitair.
Bent u op zoek naar een woning waarin u gelijkvloers kunt wonen zonder in te leveren op ruimte en comfort? Dan is dit uw kans. Alles wat u nodig heeft bevindt zich op de begane grond: een royale slaapkamer, een moderne badkamer, een luxe keuken, een lichte woonkamer, een fijne werkplek, een extra logeer- of werkkamer én een sfeervolle veranda. Via openslaande deuren loopt u zo de fraaie achtertuin in, waar binnen- en buitenleven naadloos in elkaar overlopen. Hier geniet u elk seizoen van rust en de mooie afmetingen van deze tuin.
De woning is met zorg uitgebouwd en goed geïsoleerd, wat zorgt voor een aangenaam woonklimaat. Ook buiten is het comfortabel: de oprit biedt plek aan meerdere auto’s op eigen terrein en de garage biedt volop extra mogelijkheden.
Kerk-Avezaath ligt zeer centraal, nabij Buren en op korte afstand van de A15. In slechts enkele autominuten bent u in Tiel, met een uitgebreid aanbod aan winkels, horeca en andere voorzieningen.
In het kort:
Levensloopbestendige semi-bungalow
8 zonnepanelen
Airconditioning
Blijvend vrij uitzicht aan de voorzijde
Royale slaapkamer én twee extra kamers op de begane grond
Lichte woonkamer met openslaande deuren naar de tuin
Luxe keuken
Sfeervolle veranda
Absolute rust en privacy
Oprit voor meerdere auto’s
Ruime garage
Kortom: een instapklare, sfeervolle woning op een gewilde locatie. Hier woont u met alle comfort gelijkvloers, met een inspirerend uitzicht.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 535,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,753
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Modified residential property, accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 93 m²
- Other space inside the building
- 37 m²
- Exterior space attached to the building
- 39 m²
- External storage space
- 4 m²
- Plot size
- 409 m²
- Volume in cubic meters
- 451 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Air conditioning and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler from 2019, in ownership
Cadastral data
- BUREN K 1186
- Cadastral map
- Area
- 409 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and unobstructed view
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 36
© 2001-2026 funda



































