This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/kilder/bouwgrond-de-kamp/43800970/

Description
Uw eigen droomhuis realiseren op een mooie, goed ontsloten locatie in het buitengebied van Kilder!
Het project
Net buiten de bebouwde kom van Kilder, op slechts 2 autominuten afstand van de snelweg, bieden wij u een 4-tal bouwkavels aan. Het project bestaat uit 2 bouwkavels voor een vrijstaande woonhuis en 2 kavels voor geschakelde woningen, allen gelegen aan een gezamenlijk erf.
Bij deze wordt u kavel 2 (De Kamp 3 te Kilder) aangeboden. Het betreft een bouwkavel voor een vrijstaand woonhuis van maar liefst 880 m³ met een inpandig bijgebouw van maximaal 100 m². Perceeloppervlakte circa 1.890 m². De woning zal de uitstraling van een
“schuur-typewoning” moeten hebben.
Koopsom € 335.000,-- vrij op naam.
Door de royale opzet van de kavels en de mogelijkheden uit het bestemmingsplan bieden deze kavels u veel ruimte uw ideale plan te realiseren. Daarnaast bent u vrij uw eigen architect en aannemer te kiezen.
Meer informatie is te vinden in bijgevoegde documenten, Landschappelijk inpassing en Buitengebied, wijzigingsplan Rinkomsweg 20-22 Kilder (het voormalige adres van de huidige “de Kamp”).
Bij de ontwikkeling van de kavels hoort een vereveningsplan waarin een verplichte groenaanleg. Onderstaande schets geeft daar een weergave van. De kaveleigenaren zullen zelf zorg moeten dragen voor de aanleg ervan op eigen perceel.
Voor het overige verwijzen wij u graag naar het bestemmingsplan, opvraagbaar via ons kantoor of raadpleegbaar via ruimtelijkeplannen.nl.
Bijzonderheden:
- De koopsom is inclusief BTW.
- Water, elektra en glasvezel worden aangelegd tot het erf. De ontvangstput voor riolering is op het gezamenlijke erf gesitueerd. De verdere aansluitkosten zijn voor de koper.
Indien u enthousiast bent geworden over dit mooie project, dan kunt u contact met ons opnemen om de mogelijkheden te bespreken en te bekijken of uw wensen op deze prachtige locatie ingepast kunnen worden.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 335,000 vrij op naam
- Status
- Sold
Construction
- Type of property
- Building plot
- Ready for construction
- No
Layout
- Plot size
- 1,890 m²
Cadastral data
- BERGH L 1069
- Cadastral map
- Area
- 1,890 m²
Exterior space
- Location
- Outside the built-up area and rural
Photos 11
© 2001-2025 funda










