
Description
Modern en licht 3-kamerappartement met zonnig balkon en royale berging – Opaalstraat 283, Leiden
In de gewilde wijk Hoge Mors bevindt zich dit goed onderhouden en stijlvol afgewerkt 3-kamerappartement op de tweede verdieping van een verzorgd appartementencomplex. De woning is instapklaar en beschikt over een ruime, lichte woonkamer, een moderne keuken, een zonnig balkon op het zuidwesten en twee volwaardige slaapkamers. Bovendien beschikt het appartement over een uitzonderlijk grote berging van maar liefst 14 m².
Indeling
Via de afgesloten centrale entree met intercom en bellentableau bereik je via het trappenhuis de tweede verdieping. Achter de voordeur kom je binnen in de entree van de woning, waar direct links de moderne keuken te vinden is. Deze is uitgerust met een inductiekookplaat, ingebouwde koel-/vriescombinatie, oven, afzuigkap en vaatwasser – van alle gemakken voorzien.
De royale woonkamer is opvallend licht dankzij de gunstige ligging op het zuidwesten en de grote raampartijen. Hier is voldoende ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een grote eettafel. Via de woonkamer heb je toegang tot het zonnige balkon met vrij uitzicht op een groene strook – een ideale plek om te ontspannen in de middag- en avondzon.
Via de woonkamer kom je in de centrale hal van de woning. Hier bevindt zich de badkamer, voorzien van een inloopdouche, wastafel en aansluitingen voor zowel een wasmachine als een droger. Daarnaast is er een separaat toilet dat recentelijk is vernieuwd en strak is afgewerkt met een zwevend toilet en fontein.
Aan beide zijden van de hal bevinden zich de twee slaapkamers. Beide kamers zijn ruim van formaat en praktisch in te richten, bijvoorbeeld als comfortabele hoofdslaapkamer en een tweede kamer voor logees, een thuiskantoor of kinderkamer. De grote slaapkamer aan de balkonzijde kan indien gewenst weer gesplitst worden in de oorspronkelijke twee slaapkamers.
Bijzonderheden
-Gelegen op eigen grond
-Gebruiksoppervlakte ca. 82m²
-Energielabel D
-Actieve en gezonde VvE met een maandelijkse bijdrage €281,56- per maand, er is een collectieve opstalverzekering, VvE is ingeschreven in de KVK, er zijn notulen en een bankrekening.
-Voorschot stookkosten van €120.- per maand
-2 slaapkamers
-Rustige en groene omgeving
-Oplevering in overleg
-Vraagprijs €325.000 k.k.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,916
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 281.56 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 83 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 14 m²
- Volume in cubic meters
- 222 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- LEIDEN X 4287
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 281.56 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 45
© 2001-2026 funda












































