
Description
Maison de l’Avenue
BOUWNUMMERS 15 T/M 33
De naam van dit woningtype zegt het al: deze luxe eengezinswoningen liggen langs een mooie groene ‘avenue’: de Nassaulaan. Er zijn vier varianten van dit type tussenwoning. Elk van deze energieneutrale woningen heeft een flinke achtertuin op het oosten, met toegang tot de groene privé-parkeerhof (met eigen parkeerplek).
Op de eerste en tweede verdieping bevinden zich vier (slaap)kamers en een fijne moderne badkamer. Voldoende ruimte dus voor gezin, werk en hobby’s. Op de bovenverdiepingen zorgen de hoge ramen met stijlvolle Franse balkons voor extra licht en lucht in de kamers. Vier woningen van dit type hebben bovendien een balkon op de eerste verdieping en vier andere woningen zijn voorzien van een balkon op de tweede verdieping. In een Maison de l’Avenue is het binnen én buiten genieten!
Fleur Deux
Na de succesvolle verkoop van Fleur volgt nu de volgende fase: Fleur Deux. Met 46 luxe eengezinswoningen, ontworpen door het gerenommeerde Bedaux de Brouwer Architecten. Geïnspireerd door de iconische stijl van Dudok en Berlage, vormen de speelse straatwanden en charmante, kromme straten een dynamisch en intiem straatbeeld. Uiteraard voorzien van alle moderne gemakken van nu. Geniet van rust, ruimte en tijdloze architectuur, op nabije afstand van het bruisende stadscentrum van Maastricht. Dé perfecte plek om jouw stadse (gezins)leven vorm te geven.
Locatie
Fleur Deux ligt in de wijk Le Sud met een geheel eigen identiteit. Een samensmelting van stads en groen. Het mondaine stadsleven komt hier helemaal tot zijn recht. Toch heeft jouw woonplek iets individueels, iets eigens. De architect heeft het een uniek en warm karakter meegegeven. Fleur Deux is een plek waar je nooit meer weg hoeft. Het is de plek waar verbinding en gezelligheid centraal staan. Geniet van het magnifieke Maastrichtse leven in Le Sud. De stadstuinen maken van de woningen in Fleur een oases van rust nabij het gezellige, dynamische stadse leven van Maastricht.
Vanaf 25 juni in verkoop!
Op woensdag 25 juni 2025 start de verkoop van deze nieuwe fase aan de Groene Loper in Maastricht! Vanaf dat moment kun je je digitaal inschrijven voor een van de 46 prettige eengezinswoningen. Meer weten? Neem dan een kijkje op de vernieuwde projectwebsite of neem contact op met het verkoopteam voor meer informatie.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 580,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,462
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2026
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 130 m²
- Volume in cubic meters
- 514 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of stories
- 3 stories
Energy
- Energy label
- A+++
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Exterior space
- Location
- In residential district
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
Photos 7
© 2001-2025 funda






