Sold
Plataan 285731 NW MierloNeerakkers
€ 339,000 k.k.
- 88 m²living area
- 150 m²plot size
- 3bedrooms
- Cenergy label
Sales history
- Listed since
- January 23, 2026
- Date of sale
- February 6, 2026
- Term
- 14 days
Description
In rustige straat gelegen geschakeld WOONHUIS met ruime BERGING en eigen oprit/parkeerplaats, 10m zonnige achtertuin(ZZW), 3 slaapkamers, extra kleed/werkkamertje.Gloednieuwe vloerverwarming en cv-ketel(dec 2025) en nieuwe afsmeervloer begane grond. Luxe keuken. Geen inkijk achterburen, aan de achterzijde royaal (speel)plantsoen. Op loopafstand van scholen en bos en korte afstand winkelcentrum en alle voorzieningen.
BEZICHTIGING? PLANNEN WE GRAAG VOOR U IN. STUUR ONS EEN EMAIL MET UW GEGEVENS(NAAM, VOLLEDIG ADRES TELEFOONNUMMER EN EMAIL-ADRES) VIA LINK OP FUNDA, DAN NEMEN WIJ CONTACT MET U OP OM EEN AFSPRAAK IN TE PLANNEN.
Geheel bestrate voortuin met eigen parkeerplaats.
Indeling woning: ruime hal met garderobe, meterkast, toilet, cv-kast met gloednieuwe Nefit HR combiketel(’25) met hoofd vloerverwarming met 5 groepen waarvan 1 reservegroep voor evt. uitbouw achterzijde.
Deur naar lichte L-vormige woonkamer ca 28m² met tuindeur naar terras en zonnige achtertuin, in het midden van de woning gelegen lichte open keuken ca 6m² met luxe complete lichte keukeninrichting('12) voorzien van kookplaat, combi-magnetron, vaatwasser, koelkast en afzuigkap. Mogelijkheid keuken volledig open te maken, geen dragende tussenmuren.
.
Totale living ca 34m² voorzien van gloednieuwe vloerverwarming met nieuwe afsmeervloer om direct nieuwe vloerafwerking, zoals PVC, laminaat of tegels aan te kunnen brengen.
Zonnige ca 10m diepe achtertuin (ZZW) met ruime stenen berging, tuinpoort en achterom naar royaal (speel) plantsoen.
1e verdieping: overloop, aparte studeer/berg/kastenkamer ca 5m² met kastenwand, 3 slaapkamers resp. 10m2, 9m2 en 8m² (2 met mogelijkheid bergzoldertje).
Ruime betegelde badkamer met ligbad, vaste wastafel, aansl. wa. en 2e toilet
Houten kozijnen. Spouw, vloer en dakisolatie en gehele woning voorzien van dubbel glas. Gloednieuwe vloerverwarming (dec ’25) en gloednieuwe HR-cv-combiketel (dec ‘25). Geen directe inkijk achterburen.
Begane grond voorzien van zeer recent aangebrachte nieuwe vloerverwarming(dec '25) en nieuwe afsmeervloer. Bestrate voortuin met eigen parkeerplaats. De foto's zijn gedeeltelijk nog van voordat de smeervloer was aangebracht.
Gemeente Geldrop-Mierlo kent de Starterslening tot maximaal ca € 40.000: Informeer bij gemeente naar de beschikbaarheid en/of mogelijkheden.
Inhoud: ca 310m3(excl. berging) . Bouwjaar: 1985, nadien verbouwd.
Woonoppervlak: ca 88m2. Berging: ca 8m2. Perceelgrootte: 150m².
=========================================================================
Bezichtiging:
Een woning kopen is meer dan alleen de woning op zich, daarom is het voor u als aspirant koper van groot belang dat u een goede indruk krijgt van de woonomgeving van deze woning. Verstandig is het dan ook om vooraf de directe woonomgeving te bekijken alvorens u een afspraak voor een bezichtiging maakt. Ook voor een verkoper is een bezichtiging een spannend moment en daarom verzoeken wij u binnen enkele dagen na een bezichtiging uw reactie aan ons door te geven zodat wij de verkoper kunnen informeren over het resultaat van uw bezichtiging. Natuurlijk kan dit met een kort telefoontje of e-mail naar ons.
Onderzoeksplicht koper/mededelingsplicht verkoper:
De verkoper van een woning heeft een zogenaamde meldingsplicht, terwijl de koper een onderzoeksplicht heeft. Wij gaan ervan uit dat u als aspirant koper, voor dat u een bod uitbrengt, onderzoek heeft gedaan naar alle aspecten, die in het algemeen en voor
u in het bijzonder, van belang zijn bij het nemen van de aankoopbeslissing. Wij adviseren onder andere het bestuderen van de door ons aangeboden informatie, het navragen van informatie bij gemeente en/of andere instellingen. Om u daarbij te ondersteunen hebben wij voor u de volgende bescheiden ter inzage: eigendomsbewijs, kadastraal uittreksel en de woning vragenlijst ingevuld door de verkoper.
Financiering:
Uiteraard is ook een onderzoek naar uw eigen financiële mogelijkheden erg belangrijk. Graag brengen wij u in contact met specialisten die uw financiële mogelijkheden samen met u op een rijtje zetten.
Bedenktijd:
In het kader van de “wet koop onroerende zaken” wordt de koper beschermd door de bedenktijd van 3 dagen waarvan minimaal 2 werkdagen. Deze bedenktijd gaat in nadat de koper de door beide partijen ondertekende koopovereenkomst heeft ontvangen. Wij streven ernaar om binnen 5 werkdagen nadat de mondelinge overeenstemming is bereikt, de overeenkomst door beide partijen te laten ondertekenen.
Waarborgsom / Bankgarantie:
Tot zekerheid voor de nakoming van de verplichtingen dient de kopende partij, binnen vier weken na het bereiken van de mondelinge overeenkomst, een waarborgsom van 10% van de koopsom te storten in handen van de notaris. Het is de kopende partij ook toegestaan een bankgarantie te stellen ter grote van dit bedrag. Indien de ontbindende voorwaarde financiering wordt overeengekomen, dan zal deze voor een periode van 3 weken na de mondelinge overeenkomst worden opgenomen.
Verantwoording:
Alle informatie die wij in deze brochure verstrekken is niet meer dan een uitnodiging om in onderhandeling te treden. Ondanks dat wij grote zorg besteed hebben aan de samenstelling van deze brochure kunnen wij echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden ten aanzien van de juistheid ervan. Alle aanbiedingen zijn vrijblijvend. Alle opgegeven maten zijn indicatieve maten.
Advertisement
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 339,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,852
- Year of construction
- 1985
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 88 m²
- External storage space
- 8 m²
- Plot size
- 150 m²
- Volume in cubic meters
- 310 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bath and toilet
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and completely insulated
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
- CH boiler
- 2025
Cadastral data
- MIERLO F 5497
- Cadastral map
- Area
- 150 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 45 m² (10.00 metre deep and 5.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Popularity
4,573x
Viewed
52x
Saved
23-1-2026
On Funda
Neighborhood

Neerakkers
Mierlo- Residents
- 3,795
- Family with children
- 33%
- Avg. asking price / m²
- € 3,929
Discover the neighborhood
Curious about the housing supply, residents and local real estate agents?
Don’t want to forget this home?
Save it as a favorite. You’ll easily find it back and get notified when something changes.