
Description
Heel gaaf instaplaar GEHEEL NIEUW 3-KAMERAPPARTEMENT !
Indeling:
Entree/hal, meterkast, toilet, badkamer met wastafel en douche, technische ruimte, slaapkamer, woonkamer met een oppervlakte van plm. 31 m² met een open keuken voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de 2e slaapkamer.
Deze woning is gelegen op de begane grond op de hoek van Herrendal Staete met een gebruiksoppervlakte van 72 m². Bij dit appartement hoort één parkeerplaats alsmede een eigen berging.
Let op: DEZE WONING HEEFT GEEN EIGEN BUITENRUIMTE ZOALS EEN BALKON OF TERRAS.
Royaal wonen in het centrum van Mook met alle voorzieningen in de nabijheid en op loopafstand van de prachtige natuur.
Mook is centraal gelegen onder de rook van Nijmegen en is omsloten door de prachtige natuur van de Mookerheide, de Groesbeekse bossen en de waterrijke omgeving van de Maas. Naast het dorpse karakter beschikt Mook over een klein winkelgebied voor de dagelijkse boodschappen en heeft het op korte afstand gelegen Molenhoek een winkelcentrum en een treinstation met een verbinding naar Nijmegen-Venlo en zijn grote uitvalswegen binnen 1 á 2 minuten te bereiken. Ook is de snelfietsroute van Cuijk naar Nijmegen om de hoek gelegen. Hierdoor zijn de Radboud Universiteit en het Radboud Ziekenhuis met een elektrische fiets snel te bereiken. Tevens is er een breed aanbod aan sport- en ontspanningsmogelijkheden.
Herrendal Staete maakt onderdeel uit van het recent gerealiseerde nieuwbouwplan op de hoek van de Bovensteweg/Groesbeekseweg op de locatie van de voormalige Rabobank en accountantskantoor Peters.
Het kleinschalige plan op deze zeer centraal gelegen locatie bestaat in totaal uit 19 appartementen verdeeld over 4 bouwlagen.
Alle appartementen voldoen aan hoge normen als het gaat om duurzaamheid en comfort. Daarbij is extra geïnvesteerd om een zo duurzaam mogelijk gebouw te realiseren, zoals ventilatie type C (natuurlijke toevoer via zelfregulerende roosters boven de ramen en mechanische afzuiging CO2 gestuurd in de woonkamer, in de slaapkamers automatisch en in badkamer op luchtvochtigheid gestuurd), zonnepanelen en een warmtepomp installatie.
De luchtventilatie-warmtepomp in combinatie met een boiler voor het warmte tapwater worden per appartement gesitueerd in de technische ruimte. Tevens beschikt ieder appartement over een eigen klimaatinstallatie.
Het appartementengebouw is voorzien van ongeveer 80 zonnepanelen die ervoor zorgen dat er hernieuwbare energie wordt opgewekt. 2 zonnepanelen zijn rechtstreeks aan dit appartement gekoppeld
Gezonde vereniging van eigenaren met een bijdrage VVE van € 156,= per maand..
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,861
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 156.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2025
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 72 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 234 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 4 stories
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Not available
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Complete floor heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- MOOK EN MIDDELAAR A 7402
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MOOK EN MIDDELAAR A 7402
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 156.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda