
Description
Wonen in een nieuwbouwappartement in “De Krijgsman” met een breed terras (20 m²) op het zuiden?
Soms kom je een appartement tegen waar je gewoon wil wonen. Dit is er zo een! Als je de woonkamer binnenloopt word je verrast door het licht van de grote raampartijen. Hierdoor voelt het appartement lekker ruim aan. Er is een moderne open keuken en er zijn twee goede slaapkamers, beide voorzien van openslaande deuren. Het appartement heeft een woonoppervlakte van 78 m² en is netjes afgewerkt, zo zijn de wanden en plafonds gestuukt en er ligt een mooie PVC visgraatvloer. Bovendien is het appartement met energielabel A+ zeer energiezuinig. Uiteraard is het gehele appartement voorzien van vloerverwarming. Het terras is gelegen op het zuiden; een plek om heerlijk van het zonnetje te genieten. Naast dit privéterras zijn er twee gemeenschappelijke patio’s, dus voldoende mogelijkheden om buiten te zitten.
Parkeren doe je in de onderliggende parkeergarage, hier heb je een eigen parkeerplek met eigen laadpaal. Hier bevindt zich tevens de berging.
“De Krijgsman”
De ligging is perfect, in nieuwbouwwijk “De Krijgsman” vlakbij het water, de speeltuin en een leuk restaurant. Deze wijk is gebouwd op het terrein van de oude kruitfabriek. In deze buurt staan water en groen centraal. Een plek waar je naar hartenlust kunt wandelen en varen. Uiteraard is de wijk voorzien van de nodige voorzieningen, waaronder een bakkerij, een bistro, een sportschool, een kapper en een Albert Heijn. Maar ook aan de kinderen is gedacht; zo is er een basisschool en zijn er vele speelvoorzieningen. Op zoek naar meer historie en gezelligheid? Ook het oude gezellige centrum van Muiden, met leuke terrasjes en restaurants en natuurlijk het Muiderslot, is dichtbij.
De centrale locatie maakt dat de uitvalswegen naar de A1 en A9 dichtbij zijn. Net als de Maxis waar je de grotere winkelketens vindt, waaronder Hema, Action, Xenos en Etos. Voor wat betreft openbaar vervoer; er rijden diverse bussen op verschillende routes en in 10 minuten fiets je naar het treinstation van Weesp.
Kortom; ben je op zoek naar een nieuwbouwappartement waar je bijna niets aan hoeft te doen? Maak snel een afspraak en wellicht ben je de nieuwe bewoner van De Stelling 7 in Muiden.
Indeling:
Algemene entree met trap en lift, op de eerste woonlaag bevindt zich het appartement. De parkeerplaats en berging zijn in de kelder en eveneens met de lift en trap te bereiken.
Appartement: Entree, hal met meterkast en hangend toilet met fonteintje. De technische ruimte is voorzien van de CV en een aansluiting voor de wasmachine en droger. Er zijn twee in grootte variërende lichte slaapkamers, beide met openslaande deuren. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel en een tweede toilet. De lichte woonkamer heeft een open keuken, voorzien van de nodige inbouwapparatuur, waaronder een vaatwasser, koelkast, vriezer, afzuigkap en inductiekookplaat. Uiteraard mag de Quooker niet ontbreken. Vanuit de woonkamer bereik je het terras en tevens zijn er openslaande deuren naar de gemeenschappelijke patio.
In het kort:
• Bouwjaar: 2022
• Woonoppervlakte: 78 m²
• Twee slaapkamers
• Zonnig en breed terras op het zuiden (20 m²)
• Energielabel: A+ (o.a. volledig voorzien van vloerverwarming)
• Berging en parkeerplaats met laadpaal in de garage
• Servicekosten : € 235,- (€192 voor het appartement, € 43 voor de parkeerplaats)
• Voorzien van lift
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 575,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,372
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 235.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2022
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Quality marks
- SWK Garantiecertificaat
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 78 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 268 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, elevator, mechanical ventilation, passive ventilation system, TV via cable, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kompakt HRE (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- MUIDEN A 2519
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MUIDEN A 2519
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- MUIDEN A 2519
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Sun terrace
- Sun terrace
- 20 m² (2.12 metre deep and 9.59 metre wide)
- Garden location
- Located at the south with rear access
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Underground parking
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 235.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda