
Description
“Een heerlijk gevoel van rust en vrijheid.” De woorden van de verkopers wanneer ik hen vraag naar wat ze nu het mooiste vinden van hun penthouse op de bovenste verdieping van appartementencomplex Gulia Palthe State.
Dat gevoel krijg je hier ook echt meteen als je aan komt lopen. De vrije ligging op de hoek zorgt voor veel privacy en je hebt aan meerdere kanten vrij uitzicht. Met twee ruime slaapkamers, een lichte ruime woonkamer, een grote woonkeuken en veel ruimte om het huis (105m²) is dit een plek waar je volop kunt genieten. Genieten van de eerste zonnestralen in de ochtend tot de laatste in de avond, altijd is er wel een plek waar je heerlijk buiten kunt zitten.
Binnen is het door de vele ramen lekker licht. Zowel de woonkamer als de grote slaapkamer heeft een schuifpui waardoor je zo het zonnige terras op het zuiden oploopt. De huidige bewoners hebben ervoor gekozen om de derde slaapkamer bij de keuken aan te trekken waardoor er een ruime en moderne woonkeuken is ontstaan. Deze woonkeuken is een heerlijke plek om samen of met kinderen/kleinkinderen te vertoeven. Verder is er nog een praktische bijkeuken, een ruime badkamer en een aparte wc in de hal.
Ook aan duurzaamheid is gedacht, het energielabel is A. Verder is de VvE actief en financieel gezond. Bij het appartement horen ook nog eens een ruime eigen garage en een parkeerplaats.
Indeling
• Entree/hal met meterkast, garderobe en toilet
• Lichte woonkamer met schuifpui naar het dakterras
• Woonkeuken (2014) met inbouwapparatuur, afwasmachine/oven/magnetron/inductie-kookplaat
• Bijkeuken met witgoedaansluiting, CV-ketel, balansventilatiesysteem(Wtw) en berging
• Twee slaapkamers, waarvan één met toegang tot het terras
• Badkamer(2014) met inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en tweede toilet
Bijzonderheden
• Woonoppervlakte ca. 147 m²
• Dakterras ca 105 m² m op het oosten, zuiden en westen
• Eigen garage (27 m²) en parkeerplaats
• Energielabel A
• Grotendeels vloerverwarming
• Lift aanwezig
• Actieve en solide VvE
Appartementencomplex ‘Gulia Palthe State’
Het complex bestaat uit 20 appartementen verdeeld over drie woonlagen. De centrale hal is voorzien van een lift. Op de begane grond bevinden zich de garages en parkeerplaatsen. De ligging is ideaal op loopafstand van het winkelcentrum Zuid, eetgelegenheden en openbaar vervoer.
Wil jij ook dat gevoel van rust en vrijheid gaan ervaren?
Bel, app of mail gerust voor een bezichtiging. Je bent van harte welkom!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 660,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,490
Construction
- Type apartment
- Penthouse (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2005
Surface areas and volume
- Volume in cubic meters
- 467 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Bathroom facilities
- Double sink, walk-in shower, bath, and underfloor heating
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler and partial floor heating
© 2001-2026 funda