
Description
Let op: deze advertentie heeft betrekking op Oosteinde 65 C.
Aan de rand van Nieuwleusen bieden we de mogelijkheid om op een landelijke locatie een geschakelde schuurwoning te bouwen. Het betreft een sloop voor kans regeling, de achtergelegen schuren worden gesloopt.
Hiervoor mag één vrijstaande woning gebouwd worden en twee geschakelde schuurwoningen, verbonden door middel van de garage. Per wooneenheid mag er nog 75 m² aan bijgebouwen geplaatst worden. Uiteraard dient het perceel ook ingericht te worden conform het ingediende plan. Deze presentatie richt zich op de te realiseren woning aan de oostzijde van het perceel.
Alle voorbereidingen zijn al getroffen. De realisatie ligt in handen van de nieuwe eigenaar!
De kosten voor de sanering van de achtergelegen schuren worden door de verkoper gedragen.
Perceeloppervlakte ongeveer 1.000 m². Het perceel dient nog wel ingemeten te worden.
Bestemmingsplan
Ter plaatse waar de woning gebouwd mag worden is de bestemming 'wonen'. Meer informatie kunt u vinden bij de gemeente of Het Omgevingsloket. Wij hebben het omgevingsplan ook voor u beschikbaar.
Algemeen
• Omgevingsvergunning is verleend.
• De benodigde informatie hebben we inzichtelijk.
• Projectnotaris is Vechtstede Notarissen in Dalfsen.
‘Kortom, een buitenkans om op een toplocatie een woning te realiseren. Bel voor meer informatie 088 30 30 900.’
Aanvaarding in overleg. Kan op de korte termijn.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 295,000 vrij op naam
- Status
- Sold
Construction
- Type of property
- Building plot
- Ready for construction
- No
Layout
- Plot size
- 1,000 m²
Cadastral data
- NIEUWLEUSEN P 743
- Cadastral map
- Area
- 119 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- NIEUWLEUSEN P 741
- Cadastral map
- Area
- 1,015 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and outside the built-up area
© 2001-2026 funda