Description
Perfect gelegen appartement met veel lichtinval en vrij uitzicht over de groene wijk Heseveld.
Op nog geen 10 minuten fietsen van het Centraal Station en het bruisende stadscentrum van Nijmegen. Dit appartementencomplex is tevens centraal gelegen ten opzichte van diverse supermarkten, uitvalswegen en openbaar vervoer. Ook het Radboudumc, de universiteit en ziekenhuizen zijn op fietsafstand van de woning.
Het appartement kenmerkt zich door de gunstige ligging ten opzichte van de omgeving. Hierdoor ontstaat een fraai en rustig uitzicht over de wijk. Dankzij de twee balkons is er gedurende de dag altijd wel een plek in de zon of schaduw te vinden. Er is voldoende (gratis) parkeergelegenheid en de persoonlijke berging biedt de mogelijkheid tot het stallen van fietsen.
2e Woonlaag: entree, hal, badkamer met de doucheruimte en een vaste wastafel, separate toiletruimte, eenvoudige dichte keuken met toegang tot het 1e balkon, ruime woonkamer en suite waarvan het kleinste gedeelte nu is ingericht als een slaapkamer, 2e slaapkamer van ca. 7 m2 met toegang naar het 2 balkon.
Algemeen: het bouwjaar van deze woning is 1955, inhoud ca. 162 m3, woonoppervlakte ca. 49 m2, c.v.-combiketel (Remeha 2012), actieve VvE (servicekosten ca. € 110,97 p.m.).
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 240,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,898
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 110.97 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1955
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 162 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- TV via cable
- Located at
- 2nd floor
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2012, in ownership)
Cadastral data
- NEERBOSCH H 4783
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Periodic contribution
- Yes (€ 110.97 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda