This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/oostzaan/huis-zuideinde-6/43168068/

Description
Een superleuke woning in jaren' 30 stijl op een bruisende plek met alle voorzieningen binnen enkele passen loopafstand en op fietsafstand van Amsterdam.
OMGEVING:
Vanuit Oostzaan ben je met de fiets binnen 20 minuten op het NDSM-terrein (pont naar CS) en de metro (Noord-Zuidlijn). Voor de deur is er een directe busverbinding richting Amsterdam en Zaandam. De woning is gelegen midden in het centrum, op loopafstand zijn diverse winkels voor je dagelijkse boodschappen zoals een bakker, supermarkt, een Hema en voor een avondje uit kun je terecht bij Theater 'De Kunstgreep' of één van de gezellige restaurants en terrasjes. Er zijn meerdere uitstekende basisscholen en kinderopvang in directe omgeving. Voor sport en recreatie is het natuur- en recreatiegebied ’t Twiske ook op loopafstand. Hier kun je heerlijk zwemmen, sporten, zeilen en uit eten gaan. Voor de kleintjes is er een avonturenspeeltuin en een klimpark.
De woning is op een aantal punten gemoderniseerd maar zal door veel nieuwe bewoners ook nog stevig onderhanden worden genomen. Een groot voordeel is dat door de vorige eigenaar de tweede etage beter toegankelijk is gemaakt en aan de achterzijde is voorzien van een dakkapel over bijna de gehele breedte. Dit maakt deze etage tot een serieuze woonverdieping die nog wel verder afgewerkt moet worden. Daarmee is meteen het huidige energielabel C te verbeteren. De woning is al bijna geheel voorzien van kunststof kozijnen en isolatieglas.
INDELING
Begane grond: voortuintje en entree aan de voorzijde, kleine hal met trapopgang en meterkast, woonkamer met trapkast, het karakteristieke glas in lood verwerkt in het isolatieglas, een eenvoudige halfopen keuken voorzien van apparatuur en toegang tot een aangebouwd tochtportaal met toilet en bijkeuken voorzien van witgoedaansluitingen, opstelling van de cv ketel en toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping: op deze verdieping vinden we op de overloop met vaste kast en trapopgang naar zolder, maar ook toegang tot drie uitstekende slaapkamers, ook met vaste kasten en een badkamer voorzien van een douche, tweede toilet en een wastafelmeubel.
Tweede verdieping: nog niet afgewerkte slaap/werkkamer met dakkapel.
TUIN:
De kleine voortuin is een leuke buffer naar de stoep langs de openbare weg in het bruisende centrum. De achtertuin op het zonnige zuidwesten is diep genoeg om de woning naar wens nog verder uit te bouwen, er is een bergkast en achterom naar de Kerkstraat.
BIJZONDERHEDEN:
- Zonnige en diepe achtertuin op het zuidwesten;
- Eigen grond;
- Bouwjaar 1951;
- Meer ruimte dan verwacht;
- Gelegen in hartje centrum.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,810
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, row house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1951
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 105 m²
- Other space inside the building
- 2 m²
- Plot size
- 107 m²
- Volume in cubic meters
- 374 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Double glazing and floor insulation
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler, in ownership)
Cadastral data
- OOSTZAAN F 642
- Cadastral map
- Area
- 107 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in centre
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 42 m² (7.00 metre deep and 6.00 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
Photos 51
© 2001-2025 funda


















































