
Description
Als jouw lokale NVM makelaar presenteren wij een ruime halfvrijstaande woning in het bruisende centrum van Purmerend. Deze voormalig winkelruimte is recentelijk omgebouwd tot een luxe woonhuis en biedt jou een woongenot van circa 103m² met een straatgerichte woonkeuken, drietal (slaap)kamers en een zonnig dakterras, ideaal voor (jonge) gezinnen.
De woning is gelegen in het centrum van Purmerend, met diverse voorzieningen binnen handbereik. Je vindt hier een scala aan winkels, sportfaciliteiten, scholen en recreatiemogelijkheden. Bovendien zijn opstapplaatsen voor het openbaar vervoer, o.a. richting Amsterdam, Zaandam, Volendam, De Rijp en Hoorn, gemakkelijk bereikbaar met het bus- en treinstation op loopafstand. Op loopafstand vind je de gezellige Koemarkt met al haar gezellige cafés en restaurantjes.
Deze voormalig winkelruimte is omstreeks 1980 gebouwd en in 2024 / 2025 omgebouwd tot een riant woonhuis met veel ruimte, licht en een luxe / hoogwaardige afwerking. De woning beschikt over een volledig nieuw dak, nieuwe raampartijen (voorzien van kunststof kozijnen met HR- en Triple glas), nieuw elektra, een verzorgde keuken met diverse inbouwapparatuur, een luxe nieuw toilet, een luxe badkamer, tweetal airco units (koeling en verwarming) en zijn alle verdiepingen voorzien van vloerverwarming!
Indeling
Begane grond: bij binnenkomst in deze woning word je verwelkomd door een ruime, lichte entree/hal. Vanuit hier heb je toegang tot de trap naar de eerste verdieping, de gezellige woonkeuken, de luxe toiletruimte en de privacyvolle woonkamer.
De woonkeuken, gelegen aan de straatzijde, is een sfeervolle ruimte die door de grote raampartijen veel natuurlijk licht binnenlaat. De keuken is uitgerust met moderne inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, magnetron, gasfornuis met afzuigkap en een vaatwasser. Daarnaast biedt de keuken diverse praktische inbouwkasten voor extra opbergruimte.
De luxe toiletruimte is voorzien van een hangend toilet en een fonteintje, alles in een moderne afwerking.
De woonkamer biedt veel privacy en is heerlijk licht. De Egaline vloerafwerking draagt bij aan de strakke uitstraling van deze ruimte. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de achtergelegen buitenruimte / (eigen) steeg, eventueel voor de fietsen.
Eerste verdieping: op de eerste verdieping tref je een lichte overloop die toegang biedt tot de tweede verdieping. De raampartijen zorgen ook hier voor een aangenaam lichtinval. De verdieping beschikt over een tweetal (slaap)kamers, waarvan één kamer direct toegang biedt tot het zonnige dakterras. Dit dakterras is de ideale plek om te genieten van de zon tot in de late uurtjes.
Tweede verdieping: op de tweede verdieping bevindt zich de overloop met aansluitingen voor zowel de wasmachine als de droger. Tevens is er een derde (slaap)kamer, uitgerust met airco voor optimaal comfort, en een luxe badkamer. De badkamer is voorzien van een ruime douchehoek, een modern wastafelmeubel, een tweede wandcloset, mechanische ventilatie en een dakraam voor natuurlijk lichtinval.
Voor de indeling van de woning verwijzen wij je ook graag naar de plattegronden.
Bijzonderheden:
- In 2024 / 2025 omgebouwd tot een luxe woonhuis;
- Woonoppervlakte circa 103m² en circa 342m³ inhoud;
- Muur- en dakisolatie;
- Kunststof kozijnen met HR en Triple glas;
- Tweetal airco units;
- Volledig nieuw dak;
- Begane grond, eerste verdieping en tweede verdieping voorzien van vloerverwarming met Egaline afwerkvloer;
- Nieuw elektra;
- Verzorgde keuken met inbouwapparatuur;
- Luxe (nieuw) toiletruimte en badkamer;
- Zonnig dakterras;
- Bedrijf aan huis behoort tot de mogelijkheden, eigen opgang via de achterzijde (steeg);
- Buitenruimte / steeg voor eventueel je fiets(en);
- Energielabel B;
- Parkeren kan voor de deur en een vergunning is te verkrijgen voor circa € 70,- per jaar.
Richtprijs € 400.000,- kosten koper
Aanvaarding in overleg, doch kan spoedig
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 400,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,883
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1980
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 103 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- Plot size
- 71 m²
- Volume in cubic meters
- 342 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, skylight, mechanical ventilation, passive ventilation system, and TV via cable
Energy
- Energy label
- B
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, energy efficient window and insulated walls
- Heating
- CH boiler and complete floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- PURMEREND C 3370
- Cadastral map
- Area
- 71 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 7 m² (1.00 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest with rear access
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
Photos 38
© 2001-2025 funda





































