This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/swalmen/huis-markt-9/89730470/

Description
Zeer unieke en ruime woning in het centrum van Swalmen!
Deze bijzondere woning biedt verrassend veel leefruimte, grote slaapkamers en een royale achtertuin. Dankzij de slimme indeling en de eventuele uitbreidingsmogelijkheden is dit een huis dat volledig kan meegroeien met jouw woonwensen. De woning is net afgewerkt en zeer goed geïsoleerd.
Op de begane grond zijn een slaapkamer en badkamer aanwezig. Op de 1ste verdieping bevinden zich nog eens 3 ruime slaapkamers en een 2de badkamer. De royale leefkeuken met directe toegang tot de achtertuin maakt dit een fijne gezinswoning met veel ruimte.
De 2de verdieping biedt mogelijkheden voor het realiseren van extra slaapkamer(s) (zie visualisatie). De ligging van de zonnepanelen maakt het plaatsen van dakramen of een dakkapel goed mogelijk.
Comfort en duurzaamheid staan hier centraal; met maar liefst 22 zonnepanelen, 6 airco’s en infraroodpanelen door de gehele woning geniet je hier altijd van een aangenaam binnenklimaat én lagere energiekosten.
De woning ligt in het centrum van Swalmen, waardoor winkels, voorzieningen en andere faciliteiten zich op korte afstand bevinden. Een unieke kans voor wie ruimte, comfort en potentie zoekt op een centrale locatie!
Kelder
Provisiekelder.
Begane grond
Vanuit de hal is de woonkamer bereikbaar door middel van een schuifdeur. In dezelfde hal zijn een bergkast met de boilers, watermeters en waterontharders, een inloopkast en het toilet met fonteintje aanwezig. De vlizotrap biedt toegang tot de geïsoleerde bergzolder.
De badkamer is voorzien van een inloopdouche en 2 wastafels. En-suite is de slaapkamer bereikbaar.
De glazen schuifdeur biedt toegang tot het 2de gedeelte op de begane grond met openslaande deuren richting de achtertuin en toegang tot de open leefkeuken. De keuken is uitgerust met een kook- en spoeleiland, een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, een combi oven/magnetron, vaatwasser, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken zijn een bergkast en een toilet met fonteintje bereikbaar.
Op de begane grond is gebruik gemaakt van natuurstenen vloeren, pvc visgraatvloeren en houten vloeren. De vloeren zijn smaakvol op elkaar afgestemd.
1ste verdieping
Op de gehele verdieping ligt een visgraat pvc-vloer. 2 van de 3 slaapkamers zijn voorzien van een dubbele muurkast. Alle slaapkamers zijn ruim en licht.
In de badkamer zijn een grote inloopdouche, 2 wastafels en raam aanwezig. Er ligt een tegelvloer. Het aparte toilet is eveneens voorzien van een tegelvloer.
2de verdieping
De 2de verdieping is bereikbaar door middel van de vaste trap. Het is momenteel één grote ruimte die bijvoorbeeld verbouwd kan worden tot 1 of 2 extra slaapkamers. De zonnepanelen op het dak liggen gunstig waardoor er dakramen/dakkapellen geplaatst kunnen worden.
Achtertuin
De grote achtertuin is volledig omheind en biedt veel privacy. Achterin geeft de brede poort vrije toegang. Het houten schuurtje is voorzien van elektra en in de gehele tuin is buitenverlichting aanwezig.
Voortuin
De voortuin is bereikbaar door middel van het lage poortje en biedt toegang tot de voordeur van de woning. In de voortuin zijn elektra en een buitenkraan aanwezig.
Bijzonderheden
- Door de gehele woning zijn infraroodpanelen aanwezig. Deze zijn echter nog nooit gebruikt.
- In de woning zijn 6 airco's aanwezig.
- 22 zonnepanelen, HR++ beglazing en optimale na-isolatie resulteren in energielabel A.
- Kruipruimte toegankelijk vanuit de keuken.
- De zonnepanelen, airco's, infraroodpanelen en waterontharders zijn allemaal ter overname.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 498,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,721
Construction
- Kind of house
- Single-family home, corner house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1950
Surface areas and volume
- Volume in cubic meters
- 810 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Bathroom facilities
- 2 double sinks and 2 walk-in showers
Energy
- Energy label
Cadastral data
- SWALMEN C 2357
- Cadastral map
- Area
- 144 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SWALMEN C 2356
- Cadastral map
- Area
- 100 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SWALMEN C 4237
- Cadastral map
- Area
- 163 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SWALMEN C 4174
- Cadastral map
- Area
- 43 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- SWALMEN C 4118
- Cadastral map
- Area
- 70 m²
- Ownership situation
- Full ownership
© 2001-2026 funda