
Description
Vrijstaand wonen met veel schuurruimte in alle rust...
Aan de Korte Belkmerweg 23 in ‘t Zand staat deze vrijstaande woning, gebouwd in 1968, op een royaal perceel van 2.700 m². De woning is landelijk gelegen met een prachtig vrij uitzicht over de omliggende landerijen, waardoor u hier in alle rust kunt wonen met een gevoel van ruimte en vrijheid. U woont op korte afstand van het gemoedelijke dorp ’t Zand. Tegelijkertijd bevindt het historische en gezellige centrum van Schagen zich op korte afstand.
Kom binnen
De lichte en uitnodigende woonkamer is voorzien van grote raampartijen en openslaande deuren naar het terras, waardoor u een mooie verbinding met de tuin ervaart. De keuken heeft een landelijke uitstraling en is praktisch ingedeeld, met uitzicht op de tuin terwijl u aan het koken bent. De woning beschikt over een slaapkamer op de begane grond, wat de woning levensloopbestendig maakt. Op de verdieping bevinden zich nog twee slaapkamers en een badkamer, ideaal voor logees of uw gezin.
Buiten
De privacy volle achtertuin is een groene oase met volwassen beplanting en een verzorgde grasmat, waar u in alle rust kunt ontspannen. U vindt hier een kas om zelf groenten en fruit te kweken en een sfeervol tuinhuis voor opslag of uw hobby’s. Achter de woning bevindt zich een grote schuur, zeer geschikt voor opslag, hobby of bedrijfsmatige activiteiten. Op het dak van de schuur liggen 12 zonnepanelen die bijdragen aan lagere energiekosten. Op het ruime erf heeft u bovendien voldoende parkeergelegenheid en ruimte voor bijvoorbeeld een caravan of aanhanger.
Omgeving
Wonen aan de Korte Belkmerweg betekent wonen met weidse uitzichten en prachtige Hollandse luchten. U geniet hier dagelijks van de rust en het buitenleven, terwijl u binnen korte tijd de voorzieningen van Schagen bereikt voor uw dagelijkse boodschappen en gezellige terrasbezoeken. Het dorp ‘t Zand biedt een warm dorpsgevoel, terwijl u binnen een kwartier aan de kust bent voor een strandwandeling.
Voor meer informatie kunt u de uitgebreide brochure aanvragen, tevens kunt u diverse aanvullende documenten (onder andere NVM vragenlijst, kadastrale kaart, berekening gebruiksoppervlakte & inhoud, bestemming, enzovoort) downloaden via onze website (met een Klaver Profiel).
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,991
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1968
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 116 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- External storage space
- 200 m²
- Plot size
- 2,700 m²
- Volume in cubic meters
- 429 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, underfloor heating, and sink
- Number of stories
- 2 stories
Energy
- Energy label
- C
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas (gas-fired combination boiler from 2025, in ownership)
Cadastral data
- ZIJPE A 1947
- Cadastral map
- Area
- 2,700 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside waterfront, outside the built-up area, rural and open location
- Garden
- Surrounded by garden
Storage space
- Shed / storage
- Detached brick storage
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 29
© 2001-2025 funda




























