This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/tubbergen/huis-geelgors-1/43100839/

Description
Sommige huizen voelen als thuiskomen nog voor je de sleutel hebt omgedraaid. Geelgors 1 is zo’n plek. Je merkt het meteen als je de straat in rijdt: rustig, kleinschalig, bijna intiem. Hier wordt geleefd met aandacht. De brede oprit met carport die klaarstaat op regenachtige dagen, de verzorgde tuin, de fraaie kap met dakkapellen en de erker die je al van buitenaf aankijkt alsof de zithoek je welkom wil heten. Dit huis heeft klasse zonder het te hoeven zeggen.
Welkom
Binnen is het licht dat alles bepaalt. De L-vormige woonkamer, waar het licht vanuit meerdere kanten binnenvalt. De zithoek bij de erker voelt als de plek voor gezelige avonden en openslaande deuren naar het terras. Er is ruimte genoeg voor een lange tafel met zicht op de tuin. Tuindeuren open en je hoeft alleen nog maar te kiezen waar je gaat zitten, bij de vijver, in de zon of juist onder de parasol. De keuken, strak wit met een donker blad, biedt ruimte voor een ontbijttafel bij het raam. Zo’n plek waar de dag rustig begint met koffie, een boterham en de krant.
Gelijkvloers wonen
De begane grond is volledig ingericht op gelijkvloers wonen. De slaapkamer ligt aan de achterzijde, met directe toegang tot de badkamer. Hier voelt gelijkvloers wonen gewoon logisch. Daarnaast een tweede kamer die zich aanpast wat je nodig hebt: werkkamer, hobbyruimte of logeerplek. Jij geeft ’m betekenis!
Kom je via de achterdeur binnen, dan stap je het portaal in, de praktische schakel tussen keuken, slaapkamer en berging/garage. Met vaste kast, aansluitingen voor wasmachine en droger en plek voor extra koel-/vriesapparatuur. Aansluitend ligt de berging/garage, een ruimte om te klussen of simpelweg om alles een vaste plek te geven.
Boven
Trap op en jawel: drie dakkapellen! Volop licht in de twee slaapkamers én zelfs in de tweede badkamer, fijn voor logees, kinderen of gewoon voor jezelf. De zolder, bereikbaar via vlizotrap, biedt opbergruimte voor alles wat je niet dagelijks nodig hebt, luik dicht, overzicht terug!
Tuin, drie keer buiten genieten
En dan de tuin: die is echt drie keer wow: voortuin, zij-tuin en achtertuin. Dat betekent de hele dag door een plek in de zon. Aan de voorkant een strak groen visitekaartje, aan de zijkant direct bij de tuindeuren, een perfect zitje voor de koffie in de ochtend. Achterin nog een extra terras, met uitzicht op de vijver. Alles is strak onderhouden en omsloten door hagen die privacy geven zonder dat je je afgesloten voelt.
Geelgors 1 is geen woning die je alleen bekijkt, het is er één die je voelt. Klaar voor nu. Klaar voor later!
Wat je verder moet weten:
- Gehele woning vloerverwarming, behalve de garage
- 16 zonnepanelen
- Gehele woning kunststof kozijnen met HR beglazing
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 695,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,475
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2009
- Type of roof
- Hipped roof covered with roof tiles
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 200 m²
- Other space inside the building
- 11 m²
- Exterior space attached to the building
- 17 m²
- Plot size
- 597 m²
- Volume in cubic meters
- 695 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- 2 walk-in showers, bath, 2 toilets, and 2 sinks
- Number of stories
- 2 stories and a loft
- Facilities
- Skylight, optical fibre, mechanical ventilation, passive ventilation system, flue, TV via cable, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- CH boiler, partial floor heating and heat pump
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas HReco (gas-fired from 2021, in ownership)
Cadastral data
- TUBBERGEN L 9329
- Cadastral map
- Area
- 572 m²
- Ownership situation
- Full ownership
- TUBBERGEN L 9330
- Cadastral map
- Area
- 25 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden, front garden, side garden and sun terrace
- Side garden
- 163 m² (25.00 metre deep and 6.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the northwest
Garage
- Type of garage
- Attached brick garage, carport and built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda