This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/twello/huis-jupiter/43138055/

Description
Op de voormalige locaties van de brandweer Twello, gemeentewerf en Veluws College wordt nieuwbouwproject De Nieuwe Werf ontwikkeld en gebouwd. Nikkels gaat hier woningtypes realiseren voor diverse doelgroepen, van gezinswoningen tot vrijstaande villa’s.
De geschakelde levensloopbestendige woningen bieden een royale leefomgeving. Op de begane grond bevinden zich een slaap- en badkamer, ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen. Dit gedeelte bevindt zich in de aanbouw van de woning, waardoor het echt een beetje gescheiden wordt van de keuken en woonkamer.
Dankzij de houten gevelbekleding van de aanbouw gecombineerd met de zachte lichtbruine gemetselde gevel, ontstaat een mooie variatie in het straatbeeld.
Op de eerste verdieping is volop ruimte voor nog twee slaapkamers en eventueel een extra toiletruimte of badkamer, waardoor de woning ook zeker geschikt is voor gezinnen. Parkeren kan aan de achterzijde van de woning op eigen terrein.
Kenmerken van de Geschakelde levensloopbestendige woning
- 125 m² gebruiksoppervlakte
- Slaap- en badkamer op de begane grond
- Aparte ruimte voor wasmachine en droger op de begane grond\
- 2 slaapkamers op 1e verdieping
- 2 parkeerplaatsen op eigen terrein
* Berging in de tuin
Interesse?
De verkoop van de 24 woningen van het project De Nieuwe Werf in Twello loopt van 28 oktober 17.00 uur t/m 7 november 12.00 uur. Inschrijving verloopt digitaal via de website denieuwewerftwello.nl.
Lokaal toewijzingsbeleid
Bij de verkoop van de woningen in het plan De Nieuwe Werf in Twello is een lokaal toewijzingsbeleid van toepassing. Inschrijvers die voldoen aan onderstaande voorwaarden krijgen bij de loting 3 loten. Inschrijvers die niet voldoen aan de voorwaarden krijgen 1 lot. Vervolgens zal de notaris geheel willekeurig loten.
Inschrijvers krijgen 3 loten en hebben dus meer kans op een woning in het plan De Nieuwe Werf als ze aan kunnen tonen dat:
1. Ze woonachtig zijn in de gemeente Voorst (zie kerngebied) of
2. De afgelopen 10 jaar minimaal 2 jaar woonachtig zijn geweest binnen de gemeente Voorst (zie kerngebied).
Met woonachtig bedoelen we ingeschreven staan op een adres binnen het kerngebied. Inschrijvers moeten kunnen aantonen dat ze ingeschreven staan/hebben gestaan op een adres binnen het kerngebied.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 710,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 5,680
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Bungalow, semi-detached residential property (semi-bungalow)
- Building type
- New property
- Year of construction
- 2027
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
- Quality marks
- Woningborg Garantiecertificaat
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 125 m²
- External storage space
- 5 m²
- Plot size
- 233 m²
- Volume in cubic meters
- 464 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 2 stories
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, triple glazed, insulated walls, floor insulation and completely insulated
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road, in residential district and unobstructed view
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 44 m² (5.00 metre deep and 8.76 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda