This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/uitgeest/huis-veenislaan-15/43238605/

Description
Op een heerlijke, rustige locatie én op loopafstand van het centrum van Uitgeest staat deze charmante twee-onder-één-kapwoning uit 1959. Een huis met karakter, een speelse indeling en verrassend veel ruimte, gelegen op een royaal perceel van 267 m² met garage.
De woning beschikt over een riante, diepe achtertuin op het zonnige zuidwesten, een heerlijke plek om tot in de avond van de zon te genieten. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een fijne veranda, waar binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. Of je nu wilt ontspannen met een goed boek, gezellig wilt borrelen of lang wilt tafelen met vrienden, hier kan het allemaal.
Daarnaast is er een grote vrijstaande stenen garage, ideaal voor het stallen van een auto, fietsen, als extra bergruimte of hobbyplek.
De ligging is bijzonder prettig: rustig wonen, maar toch met alle voorzieningen van Uitgeest op loopafstand. Winkels, horeca, openbaar vervoer en scholen zijn allemaal dichtbij, terwijl je thuis geniet van privacy en groen.
Kortom, een sfeervolle woning met veel potentie, ruimte en een fantastische tuin op een fijne plek. Een huis dat je écht moet ervaren.
Indeling:
Begane grond:
Via de zij-entree kom je in de centrale hal met vaste kast, meterkast (voldoende groepen) en toiletruimte met fonteintje. Via de hal is de achterkamer met toegang tot de keuken en de zeer lichte doorzonwoonkamer met eiken houtenvloer. De aangebouwde keuken is opgesteld in een hoek en beschikt over een 5- pits gaskookplaat, extra brede oven, afzuigkap en koel/vriescombinatie. De riante zonnige tuin met veranda is te bereiken via de keuken. In de veranda kunt u heerlijk tot laat genieten van de avondzon.
Achterin de tuin bevindt zich de vrijstaande stenen garage. De garage is bereikbaar vanuit de Wethouder C. Kromstraat en heeft openslaande deuren.
Eerste verdieping:
Ruime overloop met toegang tot de 2 grote slaapkamers, badkamer met inloopdouche, hangend toilet en een wastafel.
Via een vaste trap in de achter slaapkamer is de zolder bereikbaar, de voorzolder beschikt over een dakkapel, veel bergruimte en CV-opstelling. Middels een dakopbouw is hier een derde of vierde slaapkamer te creëren.
Bijzonderheden:
- Gebruiksoppervlakte wonen 90m²;
- Perceeloppervlakte 267m²;
- Vrijstaande stenen garage van ca 23m²;
- Gelegen in rustige woonwijk op loopafstand van het Centrum van Uitgeest;
- Diepe zonnige achtertuin op het zuidwesten;
- Kindvriendelijke woonomgeving;
- Diverse voorzieningen zoals winkels, scholen, NS-station en horeca op loopafstand;
- HR combiketel Intergas 2020;
- Woning biedt veel potentieel;
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 5,278
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1959
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 90 m²
- Other space inside the building
- 15 m²
- Exterior space attached to the building
- 14 m²
- External storage space
- 29 m²
- Plot size
- 267 m²
- Volume in cubic meters
- 369 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and sink
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Passive ventilation system and TV via cable
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas hre (gas-fired from 2020, in ownership)
Cadastral data
- UITGEEST B 3703
- Cadastral map
- Area
- 267 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Back garden, front garden and side garden
- Back garden
- 147 m² (17.00 metre deep and 8.65 metre wide)
- Garden location
- Located at the southwest with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Detached wooden storage
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Detached brick garage
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- No insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
© 2001-2026 funda