
Description
WOONER, MET ALLE PLEZIER! SUPERLEUKE STUDIO. DUS STARTERS OPGELET! JOUW 1E EIGEN PLEKJE MET ZELFS EEN EIGEN VOORTUIN IN UTRECHT? HET ZOU ZOMAAR KUNNEN AAN DE CREMERSTRAAT 22. KOM GEZELLIG LANGS VOOR EEN KENNISMAKING EN LAAT JE VERRASSEN DOOR DIT LEUKE PLEKJE IN DE STAD.
Hoekappartement op de begane grond met ruime raampartijen aan 2 zijden van de woning voor lekker veel licht binnen. De 3meter hoge plafonds versterken het ruimtelijk gevoel binnen.
Verkoopmakelaar Arjan nodigt je van harte uit voor een enthousiaste kennismaking in de woning.
Cremerstraat 22 bestaat uit 3 woonlagen met 3 eigenaren. Het bovenste gedeelte wordt nu nog verhuurd. Alle 3 de woonlagen worden bewoond door nette werkende mensen die rustig en stil leven en werken en elkaars normen en waarden graag respecteren. Dus rustig werken overdag en in stilte slapen 's-nachts. De Cremerstraat is echt een fietsstraat waar auto's te gast zijn. Een levendige toegangsweg naar de binnenstad van Utrecht.
Indeling:
Het tuinhekje naar je eigen voortuintje opent zich voor je en we lopen de gezamenlijke voordeur binnen. Links vinden we de meterkast en ook de ingang naar je appartement. De hal en trap zijn voor gezamenlijk gebruik en boven vind je de 2 volgende woonlagen voor de medebewoners aan de Cremerstraat 22
Woonkamer
De hoge strak afgewerkte wanden en plafonds geven en zeer ruimtelijk gevoel. Alle meubels kennen hun plaats en het geheel straalt rust en ontspanning uit. Omdat zowel keuken, slaapgedeelte als woongedeelte zich in één ruimte bevindt, noemen we dit een studio. Een ruime studio van 25m2 met een aparte badkamer.
De keuken is netjes, neutraal van kleur en biedt het spoelgedeelte, een gas kookplaat, combi oven/magnetron, afzuigschouw en koel- /vries combinatie en bijna nieuwe vaatwasser (2025).
De mooie robuuste houten vloer, verspringende erker en op maat gemaakte boekenkast maakt de ruimte helemaal af. Deze boekenkast is trouwens ter overname.
Kussentje in de brede vensterbanken en met je boek en een kop thee lekker hangen in de diep verzonken raampartijen. Je vrienden uitnodigen voor een altijd gezellig potje Catan. Of chillen met de Beatles op de achtergrond.
Badkamer
De nette badkamer biedt een douche met draaibare glasdeuren, wastafel, toilet en handdoekradiator. Er is voldoende ruimte voor de wasmachine en eventueel een wasdroger. Ook de cv installatie vinden we in deze ruimte.
Buiten
Genoeg plek voor een loungebank of tafeltje met stoelen. De begroeiing en plantenbakken op de stoep geven je net wat privacy naar het passerend publiek. De voortuin is 5m x 3,5m groot.
Omgeving:
Er is altijd wel een plekje in de straat om te auto of fiets te parkeren. Voor parkeren voor bewoners is een vergunning nodig en de straat is verder voorzien van betaald parkeren. Ook staan er genoeg openbare laadpalen in de directe omgeving voor elektrische auto’s.
Met de fiets ben je in 5 min op het Neude. En het openbaar vervoer is om de hoek met bushaltes op 5min lopen en het Centraal Station op nog geen 10min lopen. Op 3min lopen, zit een Albert Heijn, delicatessenwinkels, Turkse supermarkt, slager, restaurantjes en gezellige cafeetjes.
De bewoonster zelf aan het woord:
"Dit appartement was mijn eerste eigen huisje in Utrecht en ik heb er heerlijk gewoond. Toen ik het kocht viel ik meteen voor de mooie, lichte ruimte, het tuintje en de geweldige locatie. Omdat het huis in goede staat verkeerde (en nog steeds verkeert), kon ik er meteen in. Het appartement is door de prachtige houten vloer en het hoge plafond een heel fijne plek om te zijn. Sfeervol en ruimtelijk – ik voelde me er meteen erg thuis. Toen ik vervolgens ook mijn op maat gemaakte kast inbouwde voor al m’n boeken, spelletjes, platen etc., werd het al helemaal mijn eigen lievelingsplek.
De omgeving speelt daar zeker ook een rol in. De straat is lekker groen en de wijk heel vriendelijk. Er zijn veel leuke eet- en koffietentjes die ik ga missen (Koffie en ik, Bij Bram, Pitot), net als de gezellige Damstraat en culturele Kanaalstraat en de wandelingetjes naar het station. Ik ga straks verhuizen omdat ik ga samenwonen, en hoewel ik daar ook erg naar uitkijk, ga ik dit heerlijke Utrechtse plekje wel missen! Maar ik draag het ook graag over aan een volgende, enthousiaste bewoner, die hopelijk net zo van dit plekje zal genieten als ik heb gedaan."
Kenmerken:
-ruime studio van 25m2;
-keurig nette badkamer met wasmachineaansluiting;
-nette keuken met nieuwe vaatwasser (2025);
-heerlijke eigen voortuin van 16m2;
-3m hoge plafonds, strak afgewerkte wanden;
-instapklaar;
-VVE in 2025 actief geworden en reservefonds aanwezig;
-bijdrage VVE is € 175,- per maand dat is inclusief een voorschot van € 100,- voor g/w/e;
-eigen CV-ketel in eigendom Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 CV uit 2011;
-glasvezel aanwezig;
-energielabel D;
-vloerbalken onder de vloer zijn aangetast en worden vervangen, offertes zijn op moment van presentatie onderwerp van discussie, VVE dekt alle kosten.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 220,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 8,800
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 175.00 per month
Construction
- Type apartment
- Ground-floor apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1904
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 25 m²
- Volume in cubic meters
- 132 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, sink, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre and passive ventilation system
- Located at
- Ground floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- CH boiler
- Intergas Kombi Kompakt HRE 24/18 (gas-fired from 2011, in ownership)
Cadastral data
- CATHARIJNE B 4588
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Garden
- Front garden
- Front garden
- 16 m² (3.35 metre deep and 5.20 metre wide)
- Garden location
- Located at the northeast
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking, public parking and resident's parking permits
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 175.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda