
Description
Ruim en licht 3-kamerappartement met balkon
Bent u op zoek naar een ruim en licht appartement met een praktische indeling, twee comfortabele slaapkamers en een fijn balkon? Dan is dit aantrekkelijke 3-kamerappartement, gelegen op de tweede verdieping van het complex, aan de Marshallaan 306 precies wat u zoekt!
Dankzij de ruime woonkamer, functionele keuken, tweetal slaapkamers, aparte berging en een ruim balkon, biedt deze woning alles wat u nodig heeft voor een prettige woonervaring. Bovendien ligt het in een omgeving met alle voorzieningen binnen handbereik.
Op korte afstand vindt u diverse voorzieningen zoals supermarkten, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer. Bovendien bent u in enkele minuten op de belangrijkste uitvalswegen, waardoor u snel en eenvoudig naar omliggende steden kunt reizen.
Begane grond:
Centrale entree met toegang via een videofoon. Centrale hal met toegang tot de gemeenschappelijke fietsenberging en de trapopgang naar de verdiepingen.
Tweede verdieping
Bij binnenkomst via de entree heeft u direct toegang tot de verschillende ruimtes in de woning. De keuken bevindt zich aan de linkerzijde en is functioneel ingedeeld met voldoende werk- en opbergruimte. De keuken is voorzien van een gaskookplaat met afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast.
Vanuit de keuken heeft u directe toegang tot het balkon, een heerlijke plek om tot rust te komen.
De ruime en lichte woonkamer vormt het hart van het appartement en biedt voldoende ruimte voor zowel een gezellige zithoek als een eetgedeelte. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van veel natuurlijk licht. Ook vanuit de woonkamer is het balkon toegankelijk.
Aangrenzend aan de woonkamer, bereikbaar middels een aparte hal, bevinden zich twee goed bemeten slaapkamers. Beide slaapkamers zijn erg ruim en licht, waardoor ze uitstekend kunnen dienen als hoofdslaapkamer, logeerkamer of thuiskantoor.
De badkamer is gesitueerd tussen de twee slaapkamers in, praktisch ingericht en voorzien van een douche en wastafel. Daarnaast beschikt het appartement over een separaat toilet, wat extra gemak biedt voor u en uw gasten.
De Vereniging van eigenaren is in oprichting, de geschatte servicekosten bedragen ca. €2,- per maand.
• Woonoppervlakte van 76 m²;
• Ruim balkon aanwezig
• Twee mooi formaat slaapkamers met veel natuurlijk licht;
• Separate berging;
• De VvE is in oprichting, de geschatte servicekosten bedragen ca. €2,- per vierkante meter;
• Koper is gebonden aan een projectnotaris;
• In de koopovereenkomst zullen de volgende artikelen worden toegevoegd: ouderdomsclausule, asbestclausule en niet zelfbewoningsclausule;
• Oplevering kan snel.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,605
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1960
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 76 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 253 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Toilet and sink
- Number of stories
- 1 story
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- UTRECHT S 2732
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease
- Fees
- Bought off for eternity
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
Photos 38
© 2001-2026 funda





































