
Description
Bent u op zoek naar een gezellig en comfortabel appartement in een levendige buurt? Dan is de Van Egmondkade 56B in Utrecht precies wat u zoekt! Dit complete appartement van 45 vierkante meter is gelegen op de tweede tevens bovenste verdieping van een kleinschalig complex en biedt alles wat u nodig heeft voor een prettig en praktisch wooncomfort.
De ligging van de Van Egmondkade 56B is een groot pluspunt. Het appartement bevindt zich in een gezellige buurt met alle voorzieningen binnen handbereik. Op loopafstand vindt u de populaire Amsterdamsestraatweg met een breed scala aan winkels en speciaalzaken. Daarnaast ligt het prachtige Julianapark in de buurt, ideaal voor een wandeling of om even te ontspannen in de natuur. Het openbaar vervoer is uitstekend geregeld, met treinstation Zuilen en diverse bushaltes op korte afstand. Ook voor automobilisten is de bereikbaarheid ideaal dankzij de nabijheid van de snelweg A2.
De indeling is als volgt
Op de begane grond de voordeur en entree met trapopgang naar het appartement dat u met appartement 56 A deelt.
Op de 1e verdieping betreedt u een eigen halletje met ruimte voor een garderobe en trapopgang naar de 2e verdieping.
Bovenaan de trap stapt u in de verrassend ruime en lichte woonkamer met een compact maar complete keuken.
De halfopen keuken is netjes afgewerkt en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Hierdoor beschikt u over alle ruimte en mogelijkheden om heerlijke maaltijden te bereiden. Hoewel dit appartement geen buitenruimte heeft, zorgen de grote raampartijen in de woonkamer voor veel daglichtinval, waardoor het binnen heerlijk licht en ruimtelijk aanvoelt.
De woonkamer biedt voldoende indelingsmogelijkheden voor een gezellige zithoek en een eethoek.
De slaapkamer, rustig gelegen aan de achterzijde van het appartement, is ruim genoeg voor een comfortabel bed en een grote kasten. Naast de de slaapkamer bevindt zich de royale badkamer, die is voorzien van een inloopdouche met glazen afscheiding en ruimte voor zowel een wasmachine als een droger.
Kortom, de Van Egmondkade 56B is een perfecte woning voor starters, stellen of singles die op zoek zijn naar een knus appartement op een toplocatie.
De moderne afwerking en praktische indeling zorgen ervoor dat u het direct uw eigen plek kunt maken. Plan vandaag nog een bezichtiging om dit appartement zelf te ervaren! Neem gerust een NVM-aankoopmakelaar mee voor advies en begeleiding. Wij kijken ernaar uit om u rond te leiden!
nog enkele bijzonderheden;
Bijzonderheden:
- Bouwjaar ca. 1930;
- Woonoppervlakte ca. 4m² en inhoud 130m³;
- De woning is volledig voorzien van dubbel glas;
- Verwarming en warm water via CV-combiketel;
- Er is een actieve VVE (maandelijkse bijdrage €
- Oplevering kan snel.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,395
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 150.00 per month
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1926
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 43 m²
- Volume in cubic meters
- 133 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower and toilet
- Number of stories
- 3 stories
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Combination boiler from 2009, in ownership
Cadastral data
- ZUILEN C 3814
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside busy road and in residential district
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- Yes (€ 150.00 per month)
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- No
© 2001-2026 funda