
Description
Centraal gelegen 3-kamerappartement op de bovenste verdieping van een kleinschalig appartementencomplex met eigen parkeerplaats, een eigen berging én vrij en groen uitzicht over het Stratingplantsoen.
De woonkamer is heerlijk licht en de slaapkamers hebben een goede afmeting. Daarnaast beschikt het appartement over een royaal balkon waar heerlijk kunt genieten van je koffie in de zon.
Rustig wonen met alle gemakken van het centrum binnen handbereik! Een kleine winkelgalerij met supermarkt is direct om de hoek gelegen. Het NS-station bereik je binnen enkele minuten op de fiets, maar ook zijn de snelwegen goed bereikbaar!
Indeling
Parterre:
gemeenschappelijk entree met trappenhal en liftinstallatie, zelfstandige berging en zelfstandige parkeerplaats gelegen aan de achterzijde van het complex (tevens een achteringang vanaf de parkeerplaats)
Derde etage:
entree met meterkast, toilet, royale inpandige berging met opstelling voor wasmachine en droger en opstelling cv-installatie, hal, slaapkamer, badkamer met inloop-douche, wastafel en hoekbad, tweede slaapkamer, ruime woonkamer met vrij uitzicht over het plantsoen met ontzettend veel licht door de vele ramen, open keukeninrichtingm met inbouwapparatuur, royaal en zonnig balkan over de gehele breedte van het appartement.
Kenmerken:
- Voor maten en plattegronden zie Funda.nl;
- Energielabel A;
- Vrij uitzicht op plantsoen;
- Centrale ligging;
- Eigen aparte berging;
- Veel lichtinval;
- Videofoon-installatie;
- Servicekosten ca. € 163,-- per maand.
Oplevering in overleg op korte termijn mogelijk.
Interesse in dit huis?! Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 325,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,062
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 163.00 per month
Construction
- Type apartment
- Residential property with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2007
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 80 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 2 m²
- Volume in cubic meters
- 260 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator, mechanical ventilation, and TV via cable
- Located at
- 4th floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Exterior space
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 163.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda