
Description
Op loopafstand van buurtwinkelcentrum ‘Gelreplein’ met fraai uitzicht op de voormalige ‘Heilig Hartkerk’ gelegen bovenwoning. De ruime woning is o.a. voorzien van een kelder, een eigen entree, een gezellige woonkamer, een aparte eetkamer, een gesloten keuken voorzien van een keurige keukenopstelling, een dakterras, 2 slaapkamers, een badkamer met een douche en een grote zolderverdieping. Op de zolderverdieping kunnen meerdere (slaap)kamers gerealiseerd worden.
Kelder:
Kelder (ca. 26 m2), te bereiken via de hal.
Begane grond:
Eigen entree, de hal voorzien van de originele tegelvloer, de groepenkast (nieuw) en trapopgang naar de 1e verdieping.
1e Verdieping:
Overloop voorzien van laminaat, de trapopgang naar de 2e verdieping en doorgang naar de eetkamer. De eetkamer (ca. 18 m2) is voorzien van laminaat en een vaste kast. De eetkamer biedt tevens toegang tot het portaal en de woonkamer. De gezellige woonkamer (ca. 16 m2) is voorzien van laminaat en biedt fraai zicht op de Straelseweg en de voormalige ‘Heilig Hartkerk’. Het portaal is voorzien van een deur naar het dakterras (ca. 7 m2), het gedeeltelijk betegeld toilet (2013) en de doorgang naar de keuken. De keuken (ca. 9,5 m2) is voorzien van laminaat en een keurige keukenopstelling (2013) met een 5-pits gaskookplaat, een afzuigkap, 2 combi-ovens/magnetron, een vaatwasser, koelkast, vrieskast en een spoelbak met een close-in boiler.
2e Verdieping:
Overloop voorzien van laminaat, een vaste kast en de trapopgang naar de 3e verdieping, slaapkamer 1 (ca. 14 m2) voorzien van laminaat en slaapkamer 2 (ca. 16,5 m2) voorzien van laminaat en de wasmachine aansluiting. Via de overloop is tevens de badkamer te bereiken. De gedeeltelijk betegelde badkamer (2013) is voorzien van een douche en een wastafel met een wastafelmeubel.
3e Verdieping:
De grote zolderverdieping is voorzien van laminaat, een dakvenster, de wasmachine aansluiting en de ‘Intergas’ HR-combi c.v.-installatie (2023). Indien gewenst kunnen op de zolder een of meerdere (slaap)kamers gerealiseerd worden.
Algemeen:
Bouwjaar: 1932, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 128 m2, overige inpandige ruimte: ca. 26 m2. De ruime bovenwoning is voorzien van een geïsoleerd dak en houten kozijnen met enkele- en isolerende beglazing. De bovenwoning maakt deel uit van een ‘slapende’ Vereniging van Eigenaars. Er worden op dit moment geen servicekosten in rekening gebracht. De kosten van de gezamenlijke opstalverzekering worden gedeeld. Diverse voorzieningen, buurtwinkelcentrum ‘Gelreplein’, winkelcentrum ‘Trefcenter’, het centrum van Venlo en de aansluiting op het autosnelwegen netwerk zijn op korte afstand gelegen.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,258
- Status
- Sold
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1932
- Type of roof
- Combination roof covered with asphalt roofing and roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 128 m²
- Other space inside the building
- 26 m²
- Exterior space attached to the building
- 7 m²
- Volume in cubic meters
- 527 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, sink, and washstand
- Number of stories
- 2 stories, an attic, and a basement
- Facilities
- Outdoor awning, skylight, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation and partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler and electrical boiler
- CH boiler
- Intergas HR combi c.v.-installatie (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- VENLO C 4802
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Roof terrace present
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- No
- Annual meeting
- No
- Periodic contribution
- No
- Reserve fund present
- No
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda