This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/verkocht/venlo/huis-saffier-16/89433295/

Description
Ruime 2-onder-1 kapwoning met veel leefruimte, comfort en mogelijkheden met de hobby-/praktijkruimte op de begane grond!
Deze goed onderhouden 2-onder-1 kapwoning biedt alles wat je zoekt: veel ruimte, comfort en flexibiliteit. Met maar liefst vier slaapkamers (mogelijk vijf), een lichte woonkamer met open keuken, een moderne badkamer met ligbad, inloopdouche én vloerverwarming, is dit een plek waar je je meteen thuis voelt.
De woning beschikt over airco in de woonkamer en op de tweede verdieping, 13 zonnepanelen en is geheel voorzien van rolluiken (grotendeels elektrisch). De royale hobby-/praktijkruimte is voorzien van een eigen ingang vanaf de oprit en leent zich ook uitstekend als bijvoorbeeld kantoor aan huis. Buiten geniet je van een omheinde achtertuin met veel privacy, een gezellige houten overkapping, een aparte berging én een oprit met plek voor twee auto's.
De woning combineert praktisch wonen met moderne voorzieningen op een fijne locatie in Venlo. Op korte afstand liggen supermarkten, scholen en het openbaar vervoer. Binnen enkele minuten bereik je met de auto de uitvalswegen in alle richtingen.
Begane grond
De hal is ruim en biedt toegang tot het toilet met fonteintje, de meterkast en de kruipruimte. Via de glazen deur bereiken we de woonkamer.
De woonkamer (ca. 38m²) heeft een zeer fijne natuurlijke lichtinval. Er ligt een mooie houten vloer en er is een gaskachel aanwezig. Aan de achterzijde bevindt zich de open keuken (ca. 7m²) met openslaande deuren en een loopdeur richting de achtertuin.
In de open keuken zijn een Quooker, inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast en oven aanwezig. Nagenoeg alle apparatuur is in 2023 vernieuwd. In de keuken/woonkamer hangt een designairco.
Eerste verdieping
De grote en lichte overloop biedt toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer. Vanuit de overloop loopt de laminaatvloer door richting alle slaapkamers.
Het zijn allemaal ruime kamers (ca. 8m², 11,5m² en 17m²). Overal zijn rolluiken aanwezig. De geheel betegelde badkamer (ca. 7m²) is in 2018 vernieuwd. Er zijn een ligbad, inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en designradiator aanwezig. Het raam met rolluik zorgt voor voldoende daglicht.
Tweede verdieping
Deze verdieping is bereikbaar door middel van een vaste trap. Het is een zeer ruime verdieping (ca. 30m²) die momenteel in gebruik is als hoofdslaapkamer. Door de grootte kunnen er ook uitstekend twee slaapkamers van gemaakt worden.
De kamer is voorzien van airco, er ligt een laminaatvloer en er zijn twee grote dakkapellen aanwezig. De vaste kastenwand en de bergingen aan twee zijdes zorgen voor meer dan voldoende opbergruimte. Hier bevindt zich tevens de cv-ketel.
Tuin
De tuin is geheel omheind en keurig aangelegd. De houten overkapping (ca. 10m²) is voorzien van elektra en glazen schuifpui voor direct tuincontact. In de naastgelegen berging (ca. 4m²) is elektra aanwezig. Aan de woning is een zonnescherm aanwezig.
De stenen berging (ca. 7m²) met grote hobby-/praktijkruimte (ca. 13m²) kan eventueel ook gebruikt worden als kantoor aan huis. Door de aparte ingang, de loopdeur richting de oprit, bieden deze ruimtes veel mogelijkheden. Er ligt een laminaatvloer en hier is ook de witgoedaansluiting aanwezig.
Op de eigen oprit is plek voor 2 auto's.
Bijzonderheden
- Hardhouten kozijnen met dubbel glas.
- Geheel voorzien van rolluiken (grotendeels elektrisch).
- Airco in de woonkamer en op de slaapkamer op de tweede verdieping.
- Elektrische vloerverwarming in de badkamer.
- 13 zonnepanelen.
- In de meterkast is de waterontharder aanwezig.
- De woning is voorzien van een alarminstallatie en een Ring deurbel.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 529,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,413
- Status
- Sold
Construction
- Kind of house
- Single-family home, double house
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1999
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 155 m²
- Other space inside the building
- 13 m²
- Exterior space attached to the building
- 15 m²
- Plot size
- 223 m²
- Volume in cubic meters
- 584 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 3 stories
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, outdoor awning, rolldown shutters, and solar panels
Energy
- Energy label
- A
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler, gas heaters and partial floor heating
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bosch (gas-fired combination boiler from 2011, in ownership)
Cadastral data
- VENLO H 6631
- Cadastral map
- Area
- 223 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden and front garden
- Back garden
- 81 m² (8.50 metre deep and 9.50 metre wide)
- Garden location
- Located at the south
Storage space
- Shed / storage
- Attached wooden storage
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Not yet present but possible
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property
Photos 43
© 2001-2025 funda










































