
Description
Ben je op zoek naar een betaalbaar en netjes afgewerkt appartement met drie slaapkamers en twee balkons? Dan is dit appartement op de derde verdieping iets voor jou. Je woont hier in de geliefde wijk Paauwenburg: rustig, groen én op korte afstand van winkels en het strand. Vanuit de woonkamer kijk je uit over het park, met bomen die in elk seizoen zorgen voor een ander uitzicht.
Begane grond: Via de afgesloten entree bereik je je eigen berging, handig voor je fiets of andere spullen. Via het trappenhuis is toegang tot de appartementen.
Derde verdieping: Je stapt binnen in de hal van het appartement, die toegang geeft tot alle ruimtes. De woonkamer is licht en sfeervol, met een prettig uitzicht over het groen van het park. De dichte keuken ligt aan de achterzijde en is voorzien van een kookplaat, afzuigkap, oven en magnetron, tevens is hier toegang tot het balkon met uitzicht op het groen. Er zijn drie prima slaapkamers, waarvan de grootste (11 m²) toegang heeft tot het tweede balkon. De andere twee kamers zijn elk 8 m² en multifunctioneel: ideaal als logeerkamer, werkkamer of hobbyruimte. De badkamer is eenvoudig maar netjes, met een douche en wastafel. Er is een separaat toilet.
Met een balkon aan zowel de voor- als achterzijde van het appartement geniet je op elk moment van de dag van zon of schaduw. Parkeren kan gemakkelijk voor of vlakbij het complex op de openbare parkeerplaatsen.
Het appartement is netjes onderhouden, voorzien van energielabel C en wordt beheerd door een actieve Vereniging van Eigenaars. De maandelijkse bijdrage is € 157,81. Zoek je iets dat snel beschikbaar is, met volop ruimte? Kom dan zeker kijken.
Zie je jezelf hier al wonen? Neem contact op met Dingemanse makelaars en plan een bezichtiging, dit kan zomaar jouw nieuwe thuis zijn!
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 210,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,231
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 157.81 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 65 m²
- Exterior space attached to the building
- 8 m²
- External storage space
- 8 m²
- Volume in cubic meters
- 215 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and passive ventilation system
- Located at
- 3rd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2023, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN L 3749
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 157.81 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda