
Description
TOPLOCATIE IN ZWOLLE CENTRUM
Dit heerlijk, lichte 2-kamer appartement met balkon is gelegen op een toplocatie binnen de stadsgracht van Zwolle, in hartje centrum. Op steenworp afstand van winkels, diverse horecagelegenheden, musea, bioscoop, gezellige pleinen en de markt op vrijdag en zaterdag. En toch is er, eenmaal binnen in het appartement, vooral rust.
Dit appartement maakt onderdeel uit van het karakteristieke bouwproject 'Onder de bogen', ontworpen door de beroemde architect Aldo van Eyck. Een bekend jaren '70 woningbouwproject dat 75 woningen omvat rondom hofjes en smalle straten aan de Nieuwstraat, Bitterstraat en Waterstraat.
De entree van het appartement aan de Bitterstraat is gelegen in een rustig hofje met tuintjes tussen de appartementen, die ontworpen zijn door Harry Pierik. De andere zijde van het appartement is gelegen aan de gezellige Nieuwstraat. Op de begane grond is de inpandige berging te vinden. Via een trap bereikt u het appartement.
Indeling:
Appartement, eerste verdieping:
Entree, hal met toegang tot de woonkamer met open keuken, balkon, badkamer en slaapkamer. De lichte woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en een gezellige zithoek. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het knusse balkon dat gelegen is op het zuidwesten.
De open keuken, in witte kleurstelling, is geplaatst in 2024 en voorzien van inbouwapparatuur, te weten een inductiekookplaat, afzuigkap, koel/vriescombinatie, vaatwasser en combimagnetron.
Het appartement is voorzien van een ruime slaapkamer waar zich ook ruimte bevindt met de wasmachine aansluiting.
De badkamer beschikt over een douche, wastafelmeubel en toilet.
Kortom: dit appartement is geschikt voor wie de stad wil voelen en beleven en tegelijkertijd wil thuiskomen op een plek die klopt. Een comfortabel thuis midden in het centrum van Zwolle, waar alles samenkomt.
Kenmerken:
- Beschermd stadsgezicht;
- Bijdrage V.v.E. € 83,- per maand;
- Keuken 2024;
- Balkon op het zuidwesten;
- HR++ glas.
Features
Transfer of ownership
- Last asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,786
- Status
- Sold
- VVE (Owners Association) contribution
- € 83.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1975
- Specific
- Protected townscape or village view (permit needed for alterations)
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 42 m²
- Exterior space attached to the building
- 2 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 137 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Heating
- Gas heaters
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- ZWOLLE F 7598
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- ZWOLLE F 7598
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Paid parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 83.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda