This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vinkeveen/appartement-achterveld-23/43322802/

Achterveld 233645 HN VinkeveenVinkeveen Dorp
€ 475,000 k.k.
Eye-catcherFraai 3-kamer appartement met ruim balkon, box en parkeerplaats
Description
Dit prachtige en instapklare driekamerappartement is centraal gelegen in een nette woonwijk in het centrum van Vinkeveen, op korte afstand van de Vinkeveense Plassen. Alle dagelijkse voorzieningen zoals scholen, winkels en openbaar vervoer bevinden zich op loopafstand. Bovendien combineert dit appartement comfort met duurzaamheid dankzij het energiezuinige karakter en het gunstige energielabel A.
Het appartement is gesitueerd op de eerste verdieping en heeft een ruim inpandig balkon van 12 vierkante meter op het zuidoosten, ideaal om van de zon te genieten. Daarnaast is er een eigen berging op de begane grond en een eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein met slagboom. Het appartementencomplex heeft een nette en ruime hoofdentree met brievenbussen en lift. Aan de achterzijde bevindt zich eveneens een ingang via het parkeerterrein.
Via de lift of het trappenhuis bereikt u, als een-na-laatste appartement van de overdekte galerij, nummer 23. Achter de voordeur bevindt zich een ruime hal die toegang geeft tot het toilet, de meterkast, de badkamer en de royale slaapkamer met vaste kastenwand. Het hangend toilet is geheel betegeld en voorzien van een fontein. De badkamer is eveneens geheel voorzien van betegeling in dezelfde kleurstelling als het toilet en uitgerust met een ruime douchecabine en breed wastafelmeubel.
Aan het einde van de hal bevindt zich de woonkamer voorzien van een fraaie Cinewall met sfeerhaard en een open keuken De keuken is compleet uitgerust met gaskookplaat met RVS afzuigkap, vaatwasser, koelkast en combi-oven/magnetron. Tegenover de keuken bevindt zich een ruime bijkeuken met wasmachine-/drogeraansluiting, de CV-ketel en de WTW (warmte terugwininstallatie, wat bijdraagt aan het energiezuinige karakter van de woning). Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de tweede slaap-/werkkamer en het zonnige balkon met een gunstige ligging. Het appartement heeft een nette afwerking waardoor deze direct te betrekken is!
Bijzonderheden:
* Volledig voorzien van kunststof kozijnen met draai-/kiepramen;
* Energiezuinig appartement met energielabel A;
* Eigen berging op de begane grond (circa 4 m²) met verlichting;
* Privéparkeerplaats op afgesloten terrein;
* Actieve en gezonde VvE (Appartementencomplex Kerkelanden II);
* Servicekosten € 163,- per maand;
* Gelegen nabij de Vinkeveense Plassen en diverse dagelijkse voorzieningen.
Bent u enthousiast geworden? Kom dan gerust een keer kijken bij dit verrassende appartement!
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 475,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 6,507
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 163.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2006
- Type of roof
- Gable roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 73 m²
- Exterior space attached to the building
- 12 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 249 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Walk-in shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, elevator, and TV via cable
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Bluesense 4 CW4 (gas-fired combination boiler from 2020, in ownership)
Cadastral data
- VINKEVEEN E 4634
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VINKEVEEN E 4632
- Cadastral map
- Area
- Part of parcel
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Facilities
- Electricity
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 163.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda