
Abel Tasmanlaan 183133 AB VlaardingenMaasboulevard
€ 285,000 k.k.
Instapklaar, benedenwoning met zonnige tuin, nabij metro en Waterweg!
Description
Ben jij nou op zoek naar een leuke 2-kamer beneden woning met een heerlijke tuin? Kom dan zeker in deze woning kijken! Goed ook voor minder valide mensen te betreden.
De woning is sfeervol bewoond, instapklaar en gelegen in de Rivierenbuurt.
In de tuin is het heerlijk toeven en kun je met een schuin oog de boten voorbij zien varen. In 2022 is de keuken vernieuwd. Parkeren is geen probleem, want op je eigen parkeerplaats is altijd plek en voor bezoek is er voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt.
De locatie van de woning biedt tal van voorzieningen op loopafstand, waaronder het centrum van Vlaardingen met supermarkten, een bioscoop, een theater, sportscholen, diverse winkels en gezellige horecagelegenheden. Daarnaast bevindt zich het metrostation Vlaardingen Centrum op korte loopafstand, wat het openbaar vervoer zeer toegankelijk maakt. Voor automobilisten zijn de uitvalswegen A4 en A20 snel te bereiken, waardoor je binnen 25 minuten in Rotterdam, Den Haag of op het strand van Hoek van Holland kunt zijn.
Er zijn grote ontwikkelingen gaande in de Riverzone. De komende tijd wordt de buurt getransformeerd tot een moderne, levendige stadswijk waar wonen, werken, recreëren en voorzieningen samenkomen.
Maak nu een afspraak; wij leiden je graag rond!
INDELING:
BEGANE GROND:
Entree; gang voorzien van houtlook plavuizen; meterkast.
Wasruimte voorzien van elektrische boiler en aansluiting voor de wasmachine.
Voorslaapkamer voorzien van laminaatvloer, schuifkastenwand en elektrische rolluiken.
Badkamer in lichte kleurstelling met hangend toilet, douchehoek, wastafelmeubel met spiegel, een hoge kast en designradiator. In de badkamer is vloerverwarming aanwezig.
De woonkamer is afgewerkt met een sfeervolle laminaatvloer en heeft een open keuken uit 2022 met witte frontinrichting en diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, afzuigkap, koelkast met vriesvak en vaatwasser. Op de vloer zijn hier grijze plavuizen gelegd en vloerverwarming aanwezig.
Achterdeur naar de tuin. De tuin is op het westen gelegen, voorzien van elektrische zonwering en watertappunt.
Eigen parkeerplaats en berging.
BIJZONDERHEDEN:
- Bouwjaar: 1978
- Inhoud: 197 m3
- Woonoppervlakte: 61 m2
- Geheel voorzien van dubbel glas
- Energielabel C
- Gelegen op eigen grond
- Eigen parkeerplaats
- Bijdrage VVE: € 165,- (dit is excl. € 50,- stookkosten)
- 2025 Buitenzijde geschilderd
- En rond 2027 wordt het verboden voor vrachtwagens om te rijden over de deltaweg/galgkade
- Geschikt voor minder valide mensen
- Kijk voor meer info ook op: ABELTASMANLAAN18.NL
- Oplevering: in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.
Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten.
Ouderdomsclausule
Bij woningen ouder dan 40 jaar zal standaard in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule worden opgenomen.
Notariskeuze
De notariskeuze ligt in principe bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster wordt door de verkoper betaald. Als de kosten voor deze doorhaling hoger zijn dan € 400 incl. BTW, dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht.
Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een verkoopvolmacht t.b.v. de verkoper voor rekening van de koper.
Gunning
De verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de koper van zijn keuze.
Aankoopmakelaar
Interesse in dit huis? Neem uw eigen Vlaardingse aankoopmakelaar mee.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 285,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 4,672
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 215.00 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1978
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 61 m²
- Exterior space attached to the building
- 6 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 197 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Outdoor awning and TV via cable
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Double glazing and floor insulation
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- VLAARDINGEN D 5253
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Back garden
- Back garden
- 46 m² (9.50 metre deep and 4.89 metre wide)
- Garden location
- Located at the west with rear access
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
- Insulation
- No insulation
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 215.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda