This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vlaardingen/appartement-holysingel-226/44430349/

Eye-catcherRuime 4 kamer appartement met balkon en berging.
Description
Holysingel 226 - 3136 LG VLAARDINGEN
Ruim 4 kamer appartement met balkon en berging. De woning ligt op de 7e verdieping en maakt onderdeel uit van een goed onderhouden complex met een actieve VVE. De woning is centraal gelegen ten opzichte van een breed scala aan voorzieningen. Op korte afstand bevindt zich winkelcentrum De Loper met een ruim aanbod aan dagelijkse boodschappen. Voor ontspanning en recreatie kunt u terecht in natuurgebied Broekpolder, een prachtig gebied met water en groen. De verbindingen naar de Randstad zijn uitstekend, zowel met de auto als met het openbaar vervoer. Het appartement is een uitgelezen kans voor wie op zoek is naar comfort en een prachtig uitzicht. Daarnaast bereikt u binnen enkele (auto)minuten de snelwegen A20, A4 en A15, waardoor steden als Rotterdam, Den Haag en Hoek van Holland uitstekend bereikbaar zijn.
Indeling:
Begane grond:
Gemeenschappelijk hal met belplateau, liften, trappenhuis en een berging
7e verdieping:
Entree appartement, hal, gang, meterkast, separaat toilet met fonteintje. Hoofdslaapkamer van ca. 17m2 gelegen aan de galerijzijde. De keuken is apart gesitueerd en voorzien van een keukenblok voorzien van een hoekopstelling en inbouwapparatuur. Bijzonder ruime woonkamer van ca. 28m2 met toegang tot het balkon. De badkamer is uitgevoerd met een douchehoek, wastafelmeubel, bidet en radiator. Slaapkamer II en slaapkamer III liggen aan de balkonzijde en zijn respectievelijk ca. 9m2 en 11.m2.
Balkon:
Balkon van ca. 9m2 gelegen op het westen met de middag-en avond zon.
Berging:
De woning beschikt over een eigen berging van ca. 6m2.
Bijzonderheden:
-Vanwege het bouwjaar van het complex zal er een ouderdoms- en asbestclausule in de koopakte worden opgenomen;
-'As is where is' clausule van toepassing;
-Projectnotaris Van Gastel Notarissen;
-Verkoper heeft de woning nooit bewoond, dit wordt specifiek in de koopakte opgenomen.
VVE:
-Actieve V.v.E., bijdrage € 293,70 per maand, inclusief collectieve opstal- glas-, W.A.-, bestuurdersaansprakelijkheid, rechtsbijstand- en ongevallenverzekering.
Overige:
-Oplevering kan snel
-Erfpacht tot en met 15 maart 2065, met een vaste jaarlijkse erfpachtcanon van € 94,39;
-Verwarming en warmwater middels CV;
-Gebruiksoppervlakte 98.3 (NEN2580);
-Inhoud 307.4m2 (NEN2580).
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Toelichtingsclausule NEN2580
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten.
Notariskeuze en kosten
In principe ligt de notariskeuze bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster moet door de verkoper betaald worden. Zijn de kosten voor deze doorhaling hoger dan € 400,- inclusief BTW dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een eventuele verkoopvolmacht ten behoeve van de verkoper voor rekening van de koper.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 275,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,806
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 293.70 per month
Construction
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1970
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 98 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 307 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Bidet, shower, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
- Located at
- 7th floor
Energy
- Energy label
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Gas-fired combination boiler, in ownership
Cadastral data
- VLAARDINGEN K 2091
- Cadastral map
- Ownership situation
- Municipal long-term lease (end date of long-term lease: 15-03-2065)
- Fees
- € 94.39 per year
Exterior space
- Location
- Unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Storage box
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 293.70 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- No
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda