
Schaepmanstraat 914384 CV VlissingenPaauwenburg Zuidoost
€ 225,000 k.k.
Description
In Paauwenburg, een wijk die bekend staat om haar rustige karakter en gunstige ligging nabij strand en voorzieningen, bevindt zich dit goed onderhouden appartement op de tweede verdieping. Vanuit de woonkamer heb je een vrij uitzicht over het groen en het water, wat zorgt voor een gevoel van ruimte en ontspanning. Met drie slaapkamers en een nette afwerking is dit een ideale woning voor starters of een kleiner gezin dat comfortabel wil wonen op een fijne plek in Vlissingen.
De indeling:
Op de begane grond kom je binnen via de afgesloten entree met trappenhuis. Hier beschik je tevens over een eigen berging, ideaal voor fietsen of extra opslag.
Op de tweede verdieping stap je het appartement binnen in de hal, die toegang geeft tot alle vertrekken. De moderne badkamer is voorzien van een douche en wastafel en is netjes afgewerkt. Het toilet is separaat uitgevoerd in dezelfde stijl. De woonkamer is licht, mede dankzij het vrije uitzicht op het voorgelegen groen en het water. De dichte keuken is netjes verzorgd en biedt ook plaats aan de opstelling van de c.v.-ketel. Verder zijn er drie prima slaapkamers, stuk voor stuk netjes afgewerkt.
Zowel aan de voor- als aan de achterzijde beschikt het appartement over een balkon. Zo kies je altijd een plekje in de zon of juist in de schaduw. Even naar buiten met een kop koffie in de ochtendzon of aan het einde van de dag genieten van de rust en het uitzicht, hier kan het allebei.
Het appartement is deels voorzien van dubbel glas en wordt verwarmd middels een Nefit-combikete. De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars bedraagt € 164,10.
Ben je op zoek naar een goed onderhouden appartement met drie slaapkamers en een prachtig vrij uitzicht in Paauwenburg? Maak dan snel een afspraak met Dingemanse makelaars, we laten je deze fijne woonplek graag zien.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 225,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,409
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 164.10 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1967
- Type of roof
- Flat roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 66 m²
- Exterior space attached to the building
- 9 m²
- External storage space
- 6 m²
- Volume in cubic meters
- 216 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (3 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower and sink
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Optical fibre, mechanical ventilation, and passive ventilation system
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Partly double glazed
- Heating
- CH boiler
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Nefit (gas-fired combination boiler from 2018, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN L 3749
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 164.10 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda