
Singelkwartier type B (Bouwnr. 18a)4381 VJ VlissingenScheldestraat e.o.
Sold under reservation
€ 341,000 v.o.n.
Description
Type B – Driekamerappartement (77 m²)
Slim, sociaal en stijlvol wonen met comfort en karakter
Type B is een heerlijk driekamerappartement dat slim is ingedeeld en tegelijkertijd verrassend veel leefruimte biedt. Met een woonoppervlak van 77 m² voelt dit appartement ruim aan, terwijl het ook compact genoeg is om overzichtelijk te blijven. Dat maakt het ideaal voor starters, stellen, senioren of alleenstaanden die het gemak zoeken van gelijkvloers wonen, maar niet willen inleveren op comfort of sfeer.
Wat dit appartement echt bijzonder maakt, is de gedeelde buitenruimte. In plaats van een privébalkon heb je hier toegang tot een gezamenlijke plek waar je buiten kunt zitten, ontspannen of in contact komt met je buren. Voor wie houdt van wat reuring, een praatje op het bankje of gewoon het gevoel onderdeel te zijn van een kleine gemeenschap, is dit een waardevolle toevoeging.
De woonkamer met open keuken is licht en praktisch opgezet. Grote ramen zorgen voor een fijne lichtinval, terwijl je genoeg plek hebt voor een comfortabele zithoek en een gezellige eettafel. De twee slaapkamers bieden veel flexibiliteit: één als master bedroom, de ander bijvoorbeeld als werkkamer, logeerkamer of hobbyruimte.
Omdat het appartement volledig gelijkvloers is en bereikbaar via de lift, is het ook een uitstekende keuze voor wie levensloopbestendig wil wonen. Geen trappen, geen drempels – wél comfort, licht en rust. De badkamer is compleet afgewerkt met sanitair van Logus De Hoop en voorzien van modern tegelwerk. En hoewel het appartement geen standaardkeuken heeft, kun je die helemaal naar eigen smaak samenstellen.
Net als alle woningen in Singelkwartier is Type B uitgerust met een duurzame warmtepomp met gesloten bodemwisselaar, vloerverwarming en een warmteterugwinunit (WTW). Hierdoor woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook energiezuinig en toekomstgericht.
Tot slot beschikt ook dit appartement over een eigen parkeerplaats op het afgesloten binnenterrein én een gedeelde berging.
Type B is perfect voor wie kleiner wil wonen, maar wel groot wil leven – met licht, contact, comfort en duurzaamheid als vanzelfsprekendheden.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 341,000 vrij op naam
- Asking price per m²
- € 4,429
- Status
- Sold under reservation
Construction
- Year of construction
- After 2020
- Type apartment
- Galleried apartment (apartment)
- Building type
- New property
- Type of roof
- Flat roof
- Accessibility
- Accessible for people with a disability and accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 77 m²
- Volume in cubic meters
- 217 m³
Layout
- Number of rooms
- 1 room
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, elevator, mechanical ventilation, and sliding door
- Located at
- 2nd floor
Energy
- Energy label
- A+++
- Insulation
- Completely insulated
- Heating
- Geothermal heating and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler (rental)
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
- Insulation
- Completely insulated
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property
Photos 8
© 2001-2025 funda







