
Van Dishoeckstraat 684381 VA VlissingenScheldekwartier
€ 175,000 k.k.
Description
Aan de rand van het bruisende stadscentrum ligt dit prima onderhouden 3 kamer appartement in een appartementencomplex welke is voorzien van een lift. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, een eigen fietsenberging EN een privé parkeerplaats op het achtergelegen parkeerterrein. Het geheel is volledig afgewerkt met laminaatvloeren, er is een open keuken met inbouwapparatuur en het sanitair is modern ingericht. Met alle voorzieningen heeft dit appartement een fijn wooncomfort te bieden, de hoge plafonds geven het appartement een speelse indeling.
Gelegen op de tweede verdieping is er vanuit de lichte woonkamer in het appartement zicht op het binnenpleintje.
Via dit binnenpleintje is er op de begane grond de toegang tot de gezamenlijke entree met het trappenhuis en de lift, alsmede de berging en de eigen parkeerplek.
De indeling van het appartement kent een entree met een portaal waarin de meterkast is gesitueerd en ideale ruimte biedt voor het ophangen van de jas en het aan- en uit doen van de schoenen.
De woonkamer heeft goede lichtinval van de ramen die op het binnenpleintje gericht zijn, in de middag schijnt het zonnetje hier fijn naar binnen. De open keuken grenst aan de woonkamer en kent een moderne opstelling met de inbouwapparatuur.
De hal geeft toegang tot de andere ruimtes. De badkamer is voorzien van modern tegelwerk en beschikt over een douchehoek en de wastafel met badkamermeubel. Het toilet is apart van de badkamer.
Aan de achterzijde van het appartement zijn de 2 slaapkamers. Deze zijn goed bemeten, de grote slaapkamer biedt goed plaats aan een tweepersoonsbed met een linnenkast en de andere slaapkamer is een prima slaapkamer voor een eenpersoonsbed of te gebruiken als werkkamer. Deze slaapkamer geeft middels de dubbele deuren toegang tot het balkon aan de achterzijde.
De vereniging van eigenaren is actief, zo is er een meerjaren onderhoudsplan opgesteld en wordt er jaarlijks vergaderd.
De maandelijkse bijdrage per maand voor de VvE is € 314,-, dit is voor het appartement met de berging en de parkeerplaats. Daarnaast is een maandelijks voorschot van toepassing voor de blokverwarming van € 60,-.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 175,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,612
- Status
- Available
- VVE (Owners Association) contribution
- € 314.00 per month
Construction
- Type apartment
- Apartment with shared street entrance
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1982
- Type of roof
- Gable roof
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 67 m²
- Exterior space attached to the building
- 3 m²
- External storage space
- 4 m²
- Volume in cubic meters
- 200 m³
Layout
- Number of rooms
- 3 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 separate toilet
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Elevator
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- Communal central heating
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- VLISSINGEN C 2003
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VLISSINGEN C 2003
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
- VLISSINGEN C 2003
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In centre and in residential district
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
Garage
- Type of garage
- Parking place
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on gated property and parking on private property
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes (€ 314.00 per month)
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda