This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vlissingen/huis-houtwal-12/43237603/

Houtwal 124386 GK VlissingenLammerenburg
€ 795,000 k.k.
Eye-catcherRiante, vrijstaande luxe villa in de prettige woonwijk Lammerenburg.
Description
Riante, vrijstaande luxe villa in de prettige woonwijk Lammerenburg.
Deze onder architectuur gebouwde villa is ruim en comfortabel van opzet, heeft een volledig woonprogramma op de begane grond, beschikt over een fraai interieur en is gebouwd met kwalitatief hoogwaardige materialen.
Gedeeltelijk gebouwd in ellipsvorm met daarin de hal en keuken beneden. Boven bevinden zich een logeerkamer en badkamer. Daar tegenaan gebouwd de woon- en eetkamer met kantoor/werkruimte, de open bad-/slaapkamer en garage.
De imposante hal met vide heeft een prachtige, "luie", beuken trap.
De natuurstenen vloer (Bois Doré tegels uit de Jura) is door de gehele woning voorzien van vloerverwarming.
De woonkamer heeft 2 grote raampartijen van 7 meter lengte met 2 schuifdeuren, waardoor gemakkelijk toegang tot het terras buiten verkregen wordt. De schuifdeuren hebben aan de buitenzijde elektrisch bedienbare rolluiken.
De eetkamer wordt van de woonkamer gescheiden door een wand met aan de woonkamerzijde een pellet kachel.
De eetkamer heeft een raampartij van 5 meter met schuifdeur en aan de buitenzijde een elektrisch bedienbaar rolluik.
Aansluitend aan de eetkamer bevindt zich de halfronde keuken met kookeiland waarin een inductie kookplaat met afzuigkap (motor op afstand, dus geen geluidoverlast). Verdere apparatuur: vaatwasser, koel/vries combinatie en combi-stoomoven.
Vanuit de keuken is een kleine bijkeuken te bereiken met vaste trap naar de droge, functionele kelder
(2.64 x 4.00 m) met stahoogte.
Tegen de achterzijde van de eetkamer en naast de werkhoek bevindt zich een grote open bad-/slaapkamer, voorzien van airconditioning. Deze badkamer heeft een 2-persoons stoom/douche cabine en een 2-persoons whirlpool bad. Verder een dubbele wastafel met spiegels en verlichting en een design radiator. Het toilet is afgescheiden in een aparte ruimte, daarnaast een handige vaste hangkast en vaste legkast.
Het slaapgedeelte heeft een grote raampartij met schuifkanteldeur naar het terras. Aan de buitenzijde wederom een electrisch bedienbaar rolluik. Een grote 4-deurs vaste kast met schuifdeuren en spiegels completeren de slaapkamer.
De bovenverdieping is bereikbaar vanuit de hal en beschikt over een grote halfronde slaapkamer. Naast deze slaapkamer een tweede badkamer met douchecabine, wastafel en (3e) toilet. Ook op deze verdieping is vloerverwarming aanwezig. Indien gewenst zijn hier vrij eenvoudig 2 slaapkamers te realiseren.
De binnendoor te bereiken ruime garage heeft een grote elektrische deur. In deze garage bevinden zich aansluitingen voor wasmachine/droger, een wasbak, een kabelgoot met veel aansluitpunten, waaronder 220V-contactdozen, een 380V-aansluiting, kabel en telefoon.
Enkele kenmerken:
- Door de gehele woning ligt een stofzuigsysteem met de motor/stofzak in de garage.
- Voor de woning is parkeermogelijkheid en carport.
- Rondom het huis een "onderhoudsarme" tuin met groot terras, verhoogde vijver met pomp en filterinstallatie.
- Boven op het platte dak de machinekamer met hierin ventilatoren van afzuigkap, centrale ventilatie (2x) en de buitenunit van de airconditioning.
- Praktisch alle verlichtingsschakelaars zijn tevens dimmers.
- In de hal bevindt zich de kamerthermostaat.
Een geweldige, luxe villa op prima locatie!
Ook zo benieuwd naar deze woning? Bel snel voor een bezichtigingsafspraak. Voor meer informatie verwijzen wij u graag naar onze website. Hier vindt u een uitgebreide presentatie van deze woning.
Features
Transfer of ownership
- Original asking price
- € 825,000 kosten koper
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 795,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 3,841
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Villa, detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2000
- Specific
- Partly furnished with carpets and curtains
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
- Accessibility
- Accessible for the elderly
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 207 m²
- Other space inside the building
- 45 m²
- Plot size
- 710 m²
- Volume in cubic meters
- 1,005 m³
Layout
- Number of rooms
- 4 rooms (2 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 2 bathrooms and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Double sink, steam cabin, 2 toilets, underfloor heating, whirlpool, shower, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and a basement
- Facilities
- Air conditioning, alarm installation, mechanical ventilation, rolldown shutters, flue, and sliding door
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
- Heating
- Pellet burner, district heating and partial floor heating
- Hot water
- District heating
Cadastral data
- VLISSINGEN L 3071
- Cadastral map
- Area
- 710 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district
- Garden
- Surrounded by garden
Garage
- Type of garage
- Built-in
- Capacity
- 1 car
- Facilities
- Electrical door, loft, electricity, heating and running water
- Insulation
- Roof insulation, double glazing, insulated walls and floor insulation
Parking
- Type of parking facilities
- Parking on private property and public parking
© 2001-2026 funda