This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/vlissingen/huis-winkelmanstraat-4/43342781/

Open House
- Wednesday, May 20 from 3:30 PM to 5:00 PM
Description
Uniek en karakteristiek, halfvrijstaand huis met ruime tuin met achterom. Achter deze zeer fraaie voorgevel gaat een gezellig en sfeervol huis schuil met verrassend veel ruimte en maar liefst vier mooie slaapkamers en een werk-/studeerkamer op de begane grond. Deze woning is een heuse eye-catcher in de straat!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Ruime hal met trap naar de 1e verdieping en nette toilet met fonteintje en kastruimte, sfeervolle woonkamer met gezellige schouw en open haard en veel lichtinval. Via een tuindeur is een klein achterplaatsje te bereiken met een houthok. Vervolgens is er een ruime werk-/studeerkamer aanwezig en een ruime, halfopen keuken met de inrichting in een hoekopstelling, boven- en onderkasten, c.v.-kast, tuindeur en inbouwapparatuur: oven / koelkast / vaatwasser / 5-pits gaskookplaat / wasemkap.
1e verdieping:
Overloop met luik naar de bergzolder, vier mooie slaapkamers, waarvan drie met vaste kastruimte en vervolgens een complete, volledig betegelde badkamer voorzien van ligbad, douchecabine, wastafelmeubel, toilet, design-radiator en wasmachineaansluiting.
Overig:
De bevloerde bergzolder is bereikbaar via een losse trap. De onderhoudsvriendelijke maar toch groene tuin pal op het zonnige zuiden, is voorzien van poort naar de straat en grote vrijstaande stenen schuur met elektra en verlichting. Een ideale werkplaats en/of fietsenberging.
Algemeen:
Verwarming en warm water via een HR c.v.-combiketel (merk Remeha, bouwjaar 2022) en tevens verwarming via een open haard in de woonkamer. De woning is voorzien van dakisolatie, deels kunststof kozijnen en deels houten kozijnen met isolerende beglazing en deels muurisolatie. Woonoppervlakte ca. 127 m2. Perceeloppervlakte 155 m2. Aanvaarding ca. laatste kwartaal 2026, in overleg.
Bijzonderheden:
- Standaard dient koper een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs te stellen c.q. te storten via de notaris. Dit zal opgenomen worden in de koopovereenkomst;
- In de koopovereenkomst zal tevens een artikel worden opgenomen dat verband houdt met de ouderdom;
- Bij woningen en appartementen met een oorspronkelijk bouwjaar tot 1993 zal er in de koopovereenkomst een asbestclausule worden opgenomen.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Features
Transfer of ownership
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 289,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 2,276
- Status
- Available
Construction
- Kind of house
- Single-family home, semi-detached residential property
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 1908
- Specific
- With carpets and curtains
- Type of roof
- Mansard roof covered with roof tiles
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 127 m²
- External storage space
- 21 m²
- Plot size
- 155 m²
- Volume in cubic meters
- 475 m³
Layout
- Number of rooms
- 5 rooms (4 bedrooms)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom and 1 separate toilet
- Bathroom facilities
- Shower, bath, toilet, and washstand
- Number of stories
- 2 stories and an attic
- Facilities
- Outdoor awning, passive ventilation system, and flue
Energy
- Energy label
- Insulation
- Roof insulation, double glazing and insulated walls
- Heating
- CH boiler and fireplace
- Hot water
- CH boiler
- CH boiler
- Remeha HRC (gas-fired combination boiler from 2022, in ownership)
Cadastral data
- VLISSINGEN A 3003
- Cadastral map
- Area
- 155 m²
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- Alongside a quiet road and in residential district
- Garden
- Side garden and sun terrace
- Side garden
- 50 m² (9.00 metre deep and 5.50 metre wide)
- Type of parking facilities
- Public parking and resident's parking permits
© 2001-2026 funda