This house on Funda: https://www.funda.nl/en/detail/koop/volendam/appartement-de-hors-3/44458890/

Eye-catcherModern, duurzaam en helemaal instapklaar wonen in Jong Volendam
Description
Modern, duurzaam en helemaal instapklaar wonen in een rustige en groene nieuwbouwwijk van Volendam. Dit fraaie appartement aan De Hors 3 is gebouwd in 2023 en biedt 49 m² comfortabel woongenot. Dankzij het energielabel A++++, de warmtepomp en zonnepanelen geniet je hier van veel wooncomfort en lage stookkosten. Ideaal voor starters of alleenstaanden die op zoek zijn naar een moderne woning op een fijne locatie.
De woning ligt in een jonge en ruim opgezette woonwijk met veel groen en brede straten. Je woont hier heerlijk rustig, terwijl winkels, sportfaciliteiten, scholen en openbaar vervoer zich op korte afstand bevinden. Ook het gezellige centrum van Volendam met haar bekende dijk, horecagelegenheden en winkels is eenvoudig per fiets bereikbaar. Daarnaast zijn er goede verbindingen richting Edam, Purmerend en Amsterdam.
Het appartement is gelegen op de eerste verdieping van een modern complex en is volledig geïsoleerd. De woning is netjes afgewerkt en voorzien van alle moderne gemakken. De lichte woonkamer met open keuken geeft toegang tot het zonnige balkon op het zuiden. De badkamer beschikt over een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Daarnaast is er een ruime slaapkamer met voldoende plek voor kasten en een technische ruimte met warmtepomp en wasmachineaansluiting.
Begane grond
Via de gemeenschappelijke entree bereik je de trap naar de entree. Berging buitenom bereikbaar.
Eerste verdieping
Via de gang kom je binnen in de lichte woonkamer met open keuken, welke van alle gemakken is voorzien. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het zonnige balkon op het zuiden. De slaapkamer is ruim opgezet en biedt voldoende ruimte voor een grote kast. De badkamer is modern uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel. Daarnaast is er een aparte technische ruimte met warmtepomp en wasmachineaansluiting.
Voor de indeling van de woning verwijzen wij je ook graag naar de plattegronden.
Wil jij deze woning met eigen ogen bekijken? Maak dan snel een afspraak met Van Overbeek Makelaars om een bezichtiging in te plannen. Dan laten wij deze woning jou met veel plezier zien tijdens een uitgebreide rondleiding.
Bijzonderheden:
- Oplevering in overleg
- Notariskeuze koper echter dient deze in de regio gevestigd te zijn
- Nieuwbouw appartement uit 2023
- Energielabel A++++
- Volledig geïsoleerd
- Voorzien van zonnepanelen en warmtepomp
- Servicekosten € 154,43 per maand
- Rustige en groene woonwijk
- Balkon op het zuiden
- Instapklaar en modern afgewerkt
Features
Transfer of ownership
- Service charges
- € 154 per month
- Listed since
- Acceptance
- Available in consultation
- Asking price
- € 350,000 kosten koper
- Asking price per m²
- € 7,143
- Status
- Available
Construction
- Type apartment
- Upstairs apartment (apartment)
- Building type
- Resale property
- Year of construction
- 2023
- Type of roof
- Flat roof covered with asphalt roofing
Surface areas and volume
- Areas
- Living area
- 49 m²
- Exterior space attached to the building
- 4 m²
- External storage space
- 5 m²
- Volume in cubic meters
- 162 m³
Layout
- Number of rooms
- 2 rooms (1 bedroom)
- Number of bath rooms
- 1 bathroom
- Bathroom facilities
- Walk-in shower, toilet, and washstand
- Number of stories
- 1 story
- Facilities
- Balanced ventilation system, optical fibre, mechanical ventilation, and solar panels
- Located at
- 1st floor
Energy
- Energy label
- Insulation
- Energy efficient window, insulated walls, floor insulation and completely insulated
- Heating
- Complete floor heating, heat recovery unit and heat pump
- Hot water
- Electrical boiler
Cadastral data
- EDAM C 7094
- Cadastral map
- Ownership situation
- Full ownership
Exterior space
- Location
- In residential district and unobstructed view
- Balcony/roof terrace
- Balcony present
Storage space
- Shed / storage
- Built-in
- Facilities
- Electricity
Parking
- Type of parking facilities
- Public parking
VVE (Owners Association) checklist
- Registration with KvK
- Yes
- Annual meeting
- Yes
- Periodic contribution
- Yes
- Reserve fund present
- Yes
- Maintenance plan
- Yes
- Building insurance
- Yes
© 2001-2026 funda